نمایش 1–12 از 21 نتیجه

درب ضد سرقت ایرانی

نازنین

2,650,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

گلنار

2,650,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

گلس

3,250,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

یاسمن

2,650,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

ونوس

3,000,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

ونوس سفید

3,000,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

شیشه بیضی

2,500,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

ترانه

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

آناهیتا

3,200,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

سپیده

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

میترا

2,500,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

میلانو

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

نیلوفر

2,650,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

الیکا

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

نسرین

2,650,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

دلارام

2,650,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

آوا

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

تاوریژ

2,750,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

لاله

2,650,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

مینا

1,800,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

لادن

1,800,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

 

در بازار کنونی در ضد سرقت ایران، درب ضد سرقت ایرانی بیشترین فروش را به خود اختصاص داده است. درب های تولید ایران ضمن ایجاد امنیت مناسب، زیبایی را هم به همراه دارند و گزینه بسیار مناسبی برای خریداران ایرانی هستند. اما در خرید یک درب ضد سرقت ایرانی به چه نکاتی باید توجه کرد؟ با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا اطلاعات بسیار کاملی را در خدمت شما قرار دهیم.

  درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت چیست؟

درب ضد سرقت ایرانی همان طور که از نامش پیدا است یک درب ضد سرقت است، پس بهتر است قبل از هر چیز درباره خود این درها صحبت کنیم و بدانیم چه ویژگی هایی دارند و بعد سر حوصله برویم و انواع ایرانی آن را بررسی کنیم. اگر قبلا با این درب ها آشنا شده‌اید و یا آن قدر صبور نیستید که یک بحث درست و حسابی در مورد این درها را بخوانید می توانید این بخش را جا بگذارید و بخش های بعدی را دریابید!

درب ضد سرقت به گونه ای از درب ها گفته می شود که اجزای مختلف آنها با هدف دشوار ساختن عبور ناخواسته از آنها و یا غیرممکن کردن سرقت، تقویت شده اند. این درها ساختاری مقاوم دارند و همه اجزای آنها از چارچوب گرفته تا لولا و قفل مقاوم سازی شده اند تا بتوانند از هر نوع ورود ناخواسته جلوگیری کنند.

اجزای درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت ایرانی دربی است که در داخل کشور تولید می شود. اما برای انتخاب یک در خوب به چه چیزهایی باید دقت کنیم؟

روکش درب ضد سرقت ایرانی

روکش های درب ضد سرقت ایرانی را می توان از جنبه های مختلفی تقسیم کرد:

روکش ایرانی یا ترک

در های تولید شده در کشور دو دسته هستند. دسته ای که از روکش های وارداتی تولید کشور ترکیه استفاده می کنند و دسته ای که روکش هایشان هم تولید داخل هستند.

به طور معمول روکش های ترک قیمت بالاتری دارند اما این موضوع همیشه صادق نیست. به عبارت بهتر در یک کیفیت مشابه، درهای با روکش ترک قیمت بالاتری خواهند داشت.

اجزای درب ضد سرقت ایرانی

روکش چوب، MDF یا PVC

درهایی که از روکش چوب استفاده می کنند معمولا قیمت و کیفیت بالاتری دارند. نشانه بارز روکش های چوب طرح های غیرهماهنگ و تکرارنشده آن ها است، اما روکش های PVC با توجه به چاپی بودن معمولا از تکرار یک طرح ثابت تشکیل می شوند.

روکش های چوب خود بر حسب این که چوب چه درختی باشند و یا محصول چه کشوری (به طور مثال چوب گردوی روسی) قیمت های متفاوتی دارند.

تیغه فولادی

درون درب های ضد سرقت خوب ایرانی یک تیغه فولادی به همراه یک شبکه پشتیبان از قوطی فلزی  قرار گرفته است تا امکان ورود به آپارتمان با شکستن درب ضد سرقت وجود نداشته باشد.

از نشانه های درب های ضد سرقت سنگین آن است که به دلیل همین تیغه فلزی درون آن است، از این رو درب های سبک به طور معمول مناسب نیستند؛ چرا که نشانه عدم وجود تیغه فلزی درون آن هاست. البته متاسفانه برخی سازندگان با استفاده از مصالح دیگر درب را سنگین می کنند تا مشتریان دچار اشتباه شوند.

ورقه فولادی درب های ضد سرقت یک لایه هستند و ضخامت این ورقه یکی از عوامل موثر در قیمت این درها است. ضخامت این ورق فولادی معمولا از 8 میلی‌متر کمتر نیست و تا حدود یک و نیم سانت هم افزایش می‌یابد.

چارچوب درب ضد سرقت ایرانی

چارچوب درب ضد سرقت بخش مهمی از این محصول است. چارچوب های درب ضد سرقت ایرانی همگی تولید داخل هستند. حتی چارچوب برخی درهای ترک هم در داخل تولید می شود و تنها خود قسمت در از ترکیه وارد می شود. این موضوع به دلیل این است که تولید چارچوب بسیار ساده بوده و به فناوری خاصی نیاز ندارد. همچنین وجود معادن و کارخانجات تولید فولاد و آهن در کشور، تولید این بخش را به صرفه کرده است.

آنچه در چهارچوب درب مهم است یکی استحکام و امنیت آن است و دیگری هماهنگ بودن با خود در. هر چه خود در سنگین تر باشد می بایست چارچوب قوی تری نیز برای آن به کار برده شود تا بتواند این وزن را به سادگی تحمل کند. استحکام چارچوب هم از این لحاظ مهم است که سارقین نتوانند با خم کردن آن به لولاها و یا قفل های در دسترسی پیدا کنند و درب را به سادگی باز نمایند.

قفل و لولا (یراق آلات) درب ضد سرقت ایرانی

در صنعت درب ضد سرقت ایرانی استفاده از قفل و لولای ترک بسیار رایج است و درصد بالایی از محصولات تولید کشور هم از یراق آلات کشور ترکیه استفاده می کنند. شرکت کاله (کالی) را شاید بتوان عمده ترین تولیدکننده قفل های درهای ایرانی دانست.

قفل های تولید ترکیه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و باز کردن آنها به سادگی امکان پذیر نیست. به طور معمول این قفل های دارای کلیدهایی خاص هستند که در بازار به کلید کامپیوتری معروف شده اند. قفل دوم در هم ممکن است از این نوع کلیدها داشته باشد و یا برای اقتصادی بودن محصول از کلید معمولی استفاده کنند. قفل های کالی دارای 5 سال ضمانت هستند و در صورت خرابی می توان از گارانتی آن ها استفاده کرد.

در کنار قفل های ترک، برخی درب های ایرانی از قفل های تولید داخل هم استفاده می کنند. استفاده از این نوع قفل ها باعث کاهش قیمت درب ضد سرقت و صرفه اقتصادی بیشتر آن خواهد شد. قفل های ایرانی هم نسبتا خوب هستند و در سال های اخیر برخی برندهای باکیفیت ایرانی وارد بازار قفل این درها شده اند.

همچنین قفل های چینی هم بر روی محصولات ایرانی عرضه می شود. برخی قفل های چینی حالت خاصی دارند و دارای زبانه های متعددی (تا 12 زبانه) هستند که در قسمت های بالا، پایین و کنار چارچوب فرو می روند. معمولا درهایی که از قفل های چینی استفاده می کنند تنها یک کلید دارند و همه زبانه های قفل با همان یک کلید باز و بسته می شود (برخی این موضوع را نوعی ضعف در قفل های چینی می دانند). همچنین برخی از قفل ها به صورت چنگک وارد در می شوند (یعنی به صورت مایل وارد چارچوب می شوند و علاوه بر نفوذ مستقیم به چارچوب کمی هم به طرفین کج می شود) که می تواند تا حدی در افزایش امنیت در موثر باشد و به طور معمول باعث افزایش قیمت در هم می شود.

در محصولات لوکس و تا حدی گرانقیمت بازار از قفل دیجیتال درب ضد سرقت هم استفاده می شود. این گونه قفل ها هم البته انواع مختلفی دارند که در مطلب مربوط به آن به طور کامل توضیح داده شده است. قفل دیجیتال با اثر انگشت، قفل دیجیتال با کارت و قفل دیجیتال رمزدار بخشی از انواع این نوع قفل ها هستند. در صورتی که قصد نصب یک قفل دیجیتال بر روی هر یک از درهای فروشگاه را دارید می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا جزییات این امر برای شما توضیح داده شود.

تفاوت درب ضد سرقت ایرانی با مدل های ترک

بسیاری کشور ایتالیا را اولین کشور تولید کننده درب ضد سرقت می دانند. به تدریج این صنعت به کشورهای دیگر هم وارد شد که یکی از آنها کشور همسایه ما ترکیه بود که تقریبا 5 سال بعد از ایتالیا به جمع تولیدکنندگان درب ضد سرقت افزوده شد. ویژگی های خاص این صنعت و دسترسی خوب ترکیه به منابع اولیه لازم باعث شد تا کشور ترکیه به یکی از بهترین تولیدکنندگان این محصول تبدیل شود.

 

تفاوت درب ضد سرقت ایرانی با مدل های ترک

 

کارگاه‌های کنتور و دامپرسازی اولین مکان تولید این کالا بودند که درب ضد سرقت تک‌قفل تولید می کردند. در ادامه شرکت کاله ترکیه اقدام به تولید قفل های درب ضدسرقت کرد؛ قفل هایی که هنوز هم جز بهترین قفل های موجود در بازار کشور ما است. با راه اندازی این خط تولید در شرکت کاله، تولید درب هایی با دو قفل جدید ضدسرقت نیز در کشور ترکیه شروع شد.

با پیشرفت این صنعت در ترکیه و ایجاد تقاضا در بازار، برخی شرکت های ترک هم شروع به تولید روکش این درب ها کردند تا تمام قطعات درب در داخل همین کشور تولید شود. شرکت های تولید کننده رویه نیز همانند دیگر شرکت های فعال در این صنعت محصولاتی با کیفیت بالا تولید کردند تا محصول نهایی این کشور نیز از کیفیت خوب و استانداردی برخوردار شود.

با توجه به همسایگی کشور ترکیه با ایران و روابط خوب اقتصادی دو کشور، درب ضد سرقت خیلی زود وارد بازار ایران شد و به تدریج جای خود را باز و بازتر کرد؛ به گونه‌ای که امروزه تقریبا درب تمامی آپارتمان های نوساز ضد سرقت است و کاربرد درب های قدیمی تر که به درب MDF معروف هستند به بخش های داخلی مانند درب اتاق خواب، درب حمام و سرویس بهداشتی و نظایر آنها محدود شده است.

با ورود درب های ضد سرقت ترک به ایران و با توجه به تکنولوژی نه چندان پیچیده مونتاژ آنها، برخی کارگاهها در شهرهای نزدیک مرز ایران با ترکیه شروع به مونتاژ این درب ها در کشورمان کردند. این مونتاژ در ابتدا به صورت کامل صورت می گرفت اما به تدریج و با توجه به وجود منابع طبیعی غنی آهن و فولاد در کشور، بخش های چهارچوب و لایه درونی فولادی درب در داخل تولید شد و تنها روکش، قفل و لولای این درب ها از ترکیه وارد کشور میشد. این درب ها هنوز هم در بازار کشور رایج هستند. برخی این درب ها را جز درب های ضد سرقت ایرانی محسوب می کنند و تفاوتی بین این درب ها با دیگر درب های ضد سرقت ایرانی نمی بینند اما برخی علاقه دارند این درب ها به کشور ترکیه منسوب کنند و از نام هایی نظیر درب ضد سرقت ترک مونتاز ایران یا درب ضد سرقت ایرانی طرح ترک برای آنها استفاده می کنند و متاسفانه برخی سودجویان نیز تلاش می کنند این درب ها را به عنوان درب ترک به فروش برسانند که باید شدیدا مراقب این گونه سودجویان بود؛ چرا که گرچه به طور معمول کیفیت این دربها مناسب است، به هیچ وجه نباید به قیمت درب های ترک اصل آنها را خریداری کرد.

رفته رفته شرکت های ایرانی هم با الگو گرفتن از محصولات ترک شروع به تولید درب ضد سرقت ایرانی کردند. این درب ها که در داخل کشور طراحی و تولید می شوند شباهت زیادی به مدل های ترک دارند و با مدل های چینی تفاوت ظاهری زیادی دارند. در بخش های دیگر در مورد مشخصات خاص درب های ضد سرقت ایرانی اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید با یک خرید خوب و مطمئن هم امنیت لازم را برای خانه خود فراهم کنید و هم از پرداخت هزینه های اضافی به دور باشید.

تفاوت درب ضد سرقت ایرانی با درب ضد سرقت چینی

درب های ضد سرقت ایرانی به طور معمول تفاوت زیادی با مدل های چینی دارند و این تفاوت در بخش های مختلفی مطرح است.

درب های چینی در گذشته بخش بزرگی از بازار کشور را در اختیار خود داشتند. البته هنوز هم درب های چینی مشتریان زیادی در کشور ما دارند، اما افزایش قیمت دلار و تحریم های اعمال شده علیه ایران باعث افزایش قیمت آنها شد و از فروش آن ها کاسته شد.

  تفاوت درب ضد سرقت ایرانی با درب ضد سرقت چینی  

یکی از برترین ویژگی های درب های چینی که نقش زیادی در محبوبیت آنها دارد، روکش فلزی آن ها است یعنی در این درها بر خلاف درهای ایرانی به جای استفاده از یک یا دو لایه فولادی درون درب، روکش دو طرف در از جنس فولاد ساخته شده است. این امر البته مزایا و معایب خاص خود را دارد. یکی از مزیت های مهم این درب ها این است که امکان کلاهبرداری در آنها کمتر است، چرا که بخش فولادی آنها در روکش آنها قرار دارد و مشتری می تواند جنس آنها را به طور دقیق چک کند. اما عیب این درب ها این است که معمولا ظاهر آنها در حد ظاهر درب های ترک یا درب های ایرانی با کیفیت نیست.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه تفاوت درب های ضدسرقت ایرانی و ترک و چینی اینجا کلیک کنید.

ویژگی های درب ضد سرقت خوب ایرانی

درب های ضد سرقت تولید داخل ویژگی های مشترک زیادی دارند، در این بخش می خواهیم هر یک از این ویژگی ها را به دقت برایتان بشکافیم. لازم به ذکر است که بیان این ویژگی ها به این معنا نیست که همه درب های ایرانی بدون استثنا این گونه هستند بلکه این ها مشخصاتی است که در بین درب های داخلی رایج است و بسیاری از مدل ها اینچنین هستند. برای اطلاعات دقیق درباره هر مدل می بایست با ورود به صفحه اختصاصی آن محصول، مشخصات دقیق کالا را بررسی کنید.

مطالب زیر اطلاعات بسیار مفیدی در جهت شناخت هر چه بیشتر درب های ضد سرقت ایرانی در اختیار شما قرار می دهد. پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.   ویژگی های درب ضد سرقت خوب ایرانی

وجود لایه فولادی درون درب

درب های ضد سرقت ایرانی به طور معمول دارای یک لایه فلزی (آهنی یا فولادی) درون درب هستند تا ورود به واحد مسکونی از طریق شکستن در ممکن نباشد. این لایه در برخی در بیشتر درب های ترکیه ای از دو ورق فولادی تشکیل شده است و از این رو برخی مدل های ایرانی هم به تقلید از آنها دو لایه درونی دارند که البته معمول نیست و در بیشتر موارد این بخش تنها یک لایه است. ضخامت ورق به کار رفته در درب ضد سرقت بیش از یک میلی متر است که خود گویای امنیت و استحکام این نوع درب هاست. هر چه این لایه ضخیم تر باشد به طور معمول درب با کیفیت تر محسوب می شود، چرا که عبور از آن سخت تر می شود.

زبانه‌های قفل متعدد

برخلاف درب های معمولی، درب های ضد سرقت ایرانی دارای قفل هایی هستند که زبانه های متعددی را در چارچوب فرو می کنند. بیشتر درب های ایرانی دارای دو قفل هستند اما با توجه به تولید این کالا در ایران امکان سفارشی سازی آنها و استفاده از تک قفل (بدون کاهش زبانه‌ها) وجود دارد. همچنین درب های ایرانی دارای قفل های ضد سرقت مستقیم هستند اما در صورت سفارش مشتری امکان نصب قفل با زبانه چنگکی هم وجود دارد.

عایق صوتی

با این که جلوگیری از ورود صدا وظیفه معمول درب های ضد سرقت نیست اما ساختار این درب ها و وجود لایه های درونی متعدد باعث می شود که این درب ها تا حدی وظیفه عایق صوتی را هم انجام دهند؛ به طوری که عبور صدا از این درب ها نسبت به درب های معمولی بسیار کمتر است. لازم به ذکر است که بخشی که از درب های ضد سرقت هم با عنوان درب ضد صدا به بازار عرضه می شوند که ساختار آنها با درب های معمولی متفاوت است و عایق صوتی بودن جز وظایف اساسی آنها است.

نصب آسان و بی دردسر

برخلاف تصور عموم، نصب درب های ضد سرقت ایرانی نیاز به ریخت و پاش زیادی ندارد و به طور مثال در مورد خانه های نوساز، چه در جریان ساخت و ساز و چه در انتهای کار امکان پذیر است اما بهتر است که برای سالم ماندن درب این کار در انتهای کارهای اصلی ساخت و ساز انجام شود. در خانه های دیگر هم که قصد تعویض درب های معمولی با درب ضد سرقت دارند و یا می خواهند درب ضد سرقت خود را با مدل های بهتر جایگزین کنند جای هیچ نگرانی نیست و می توانید به سادگی و با تماس با کارشناسان شرکت اطلاعات لازم را در مورد چگونگی نصب درب ضد سرقت خود به دست آورید. به عنوان یک راهنمایی کلی، در صورت نصب این گونه درب ها نیازی به نقاشی یا تعویض کاغذ دیواری اطراف درب نیست و چارچوب این درب های به گونه ای هستند که خرابکاری های اطراف را می پوشانند.

مقاومت مناسب در برابر سرقت

ساختار درب های ضد سرقت ایرانی به گونه ای است که بعد از نصب در چارچوب، قابل اهرم کردن نیست و نمی توان به راحتی آن را از جا درآورد. به طور معمول درب های ساخت داخل دارای 3 عدد لولای فلزي است که از داخل چهارچوب نصب می شود .

حفاظت در برابر ورود گردوغبار

درب های ایرانی معمولا یک نوار یا زه پلاستیکی روی چارچوب خود و در واقع در محل بسته شدن لنگه در روی چارچوب دارند که باعث می شود این قسمت تا حد زیادی حالت عایق به خود بگیرد. از مزایای این لایه این است که گردوغبار بیرون وارد واحد نمی شود که نقش زیادی در تمیزی واحد ایفا می کند. همچنین این لایه باعث می شود تبادلات دمایی با بیرون کاهش یافته و از ورود سرما یا گرما به خانه جلوگیری شود که عامل مهمی در کاهش مصرف انرژی ساختمان است. این لایه همچنین به عایق صوتی بودن درب هم کمک می کند و در جلوگیری از ورود سروصدای ناخواسته به درون واحد هم نقش دارد.

حفاظت از ساختمان در آتش‌سوزی

بسیاری از درب های ضد سرقت ایرانی دارای یک لایه پشم شیشه درون خود هستند که باعث می شود، خدای نکرده در صورت آتش سوزی در واحد مسکونی از خروج آتش و خسارت به ساختمان جلوگیری شود و در صورت وجود حرارت در بیرون ساختمان، این درب در برابر ورود آتش به درون واحد مسکونی مقاومت می کند.

استحکام و دوام بالا

مزیت دیگری که درب های ضدسرقت باکیفیت ایرانی دارند دوام بالای آنها است. ممکن است شما برای خرید یک درب ضد سرقت باکفیت مجبور باشید هزینه نسبتا بالایی را در مقایسه با درب های معمولی پرداخت کنید اما نکته مثبت این درب ها این است که سالها برای شما دربانی می کنند و تا چندین سال نیازی به تعویض این درب ها ندارید.

تنوع در طرح و رنگ

همان طور که گفتیم درب های ایرانی با توجه به روکش های متنوعی که دارند در طرح ها و رنگ های گوناگونی عرضه می شوند. هر کس با هر سلیقه ای می تواند درب مورد نظر خود را پیدا کند و یا حتی درب خاصی را سفارش دهد. از جمله طرح های خاص می توان به درب ضد سرقت سفید اشاره کرد که در صورتی که دکوراسیون منزل یا محل کار شما به گونه ای باشد که رنگ های روشن آن را تکمیل کند می توانید نسبت به خرید آن اقدام کنید. البته در بین مدل های آماده بیشترین تنوع در بین رنگ های قهوه ای و مشکی است.

بازه گسترده قیمت

با توجه به این که درب های ضد سرقت ایرانی در داخل کشور تولید می شوند، الزامات و شرایط خاص کشورمان در تولید آنها لحاظ می شود. از جمله شرایط مدنظر سازندگان ایرانی برای تولید این محصول، توجه به رنج قیمتی متنوع است تا همه هموطنان عزیز بتوانند بر اساس شرایط مالی و سلیقه خود درب موردنظرشان را تهیه نمایند. البته همان طور که گفتیم بیشتر تفاوت قیمت این گونه درب ها مربوط به جنس روکش آن ها است (به ویژه در بین محصولات یک سازنده خاص) و چنین نیست که خرید یک درب ضد سرقت ارزان به معنای کیفیت کمتر و یک درب ضد سرقت لوکس به منزله امنیت بیشتر باشد؛ بلکه تلاش سازندگان ایرانی این است که حتی خریداران جنس های لوکس هم نیاز به خرید جنس های خارجی نداشته باشند و بتوانند یک درب خوب و باکیفیت ایرانی را در منزل یا محل کار خود نصب کنند.

قفل شب بند

بسیاری اوقات شما قصد دارید چیزی را از داخل درب به کسی بدهید یا از او بگیرید و یا ضمن این که نمی خواهید درب را برای کسی باز کنید می خواهید تا رودررو با او صحبت کنید، در چنین مواردی قفل های شب‌بند به کار شما خواهد آمد. بیشتر درب های ایرانی با توجه به فرهنگ خاص کشورمان دارای قفل شب بند هستند. البته قطعا امنیت قفل شب بند به اندازه قفل های دیگر درب نیست و نباید با تکیه بر آن درب را به روی هر کسی گشود اما در بسیاری موارد که فرد پشت در آشنا است می توان برای کارهایی نظیر گرفتن و دادن شارژ ساختمان و یا قبض های خود و مواردی اینچنینی از این امکان هم بهره برد. از دیگر مزایای قفل شب بند این است که تنها از داخل قفل و باز می شود و در صورتی که آن را قفل کنیم حتی کسانی که کلید دارند هم بدون تخریب قفل امکان ورود به واحد را نخواهند داشت.

چشمی

تقریبا تمام درب های تولید داخل دارای چشمی هستند و نیازی به نصب جداگانه بر روی آنها نیست. این چشمی ها که با طرح های متنوعی عرضه و بر روی درب ها نصب می شوند یکی دیگر از عواملی هستند که به تنوع درب های داخلی کمک کرده اند. البته در صورتی که بخواهید امنیت بالاتری را تجربه کنید می توانید از چشمی های الکترونیک استفاده نمایید. این چشمی ها به صورت یک دوربین رو به بیرون و یک نمایشگر (ال سی دی) در طرف داخل درب هستند. از مزیت های این گونه چشمی ها این است که دید در آنها کاملا یک طرفه است و از بیرون هیچ گونه دیدی (مانند درز نور و روشنایی به بیرون) ندارند. البته در کاربردهای معمول به هیچ وجه نیازی به این گونه چشمی ها نیست و همان چشمی های معمولی مطمئن و مفید هستند.

کوبه یا درکوب

گرچه در گذشته درکوب نقش زنگ درب را داشته اند و هنوز هم برخی برای خبرکردن صاحبخانه به جای زنگ از آن استفاده می کنند اما امروزه این بخش بیشتر برای زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد تا تنوع بیشتری را هم به طرح و رنگ در بدهد. در بسیاری موارد کوبه با چشمی همراه شده و در واقع نقش محافظ چشمی در را هم ایفا می کند. استفاده از درکوب در بین درب های ایرانی بسیار رایج است.

تنوع ابعاد و امکان سفارشی سازی

درب های ایرانی در چند اندازه مشخص ساخته و به بازار عرضه می شوند. این درب ها بر حسب تک لنگه و دولنگه بودن اندازه های متفاوتی دارند. اما نکته حائز اهمیت این است که در صورتی که بر اساس شرایط خاص محل نصب، نیاز به یک درب ضد سرقت با ابعادی متفاوت با ابعاد موجود در بازار باشد، می توان با تکیه بر توان تولیدکنندگان داخلی نسبت به سفارش و نصب اندازه مورد نظر خود اقدام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابعاد درب ضد سرقت اینجا کلیک کنید.

رعایت استانداردهای جهانی

همان طور که گفتیم بسیاری از درب های ایرانی با تقلید از مدل های ترک ساخته می شوند، وجود یک الگوی موفق برای تولیدکنندگان داخلی باعث شده است تا تولیدات کشور ما هم بسیاری از استانداردهای مورد قبول این صنعت را رعایت کنند. ضمن این که باید توجه داشت قفل و لولا ویراق آلات درب های ایرانی هم به طور معمول از برندهای برتر کشور ترکیه انتخاب و نصب می شوند.

قابلیت نصب قفل دیجیتال

این نوع قفل کم و بیش جای خود را در صنعت درب ضد سرقت باز کرده است و توانسته است مشتریانی را برای خود دست و پا کند. برای باز کردن این قفل ها نیازی به کلید نیست و با وارد کردن کد ورودی و یا کارت الکترونیک باز می شوند.

دستگیره های زیبا

دستگیره درب یکی از ملزومات آن است در واقع وقتی که دستگیره نباشد نمیتوان درب را بازو بسته کرد.دستگیره ها در ابتدا و در قدیم از جنس فلز و یا چوب بودند و شکل خاصی نداشتند و صرفا بعنوان یک دستگیره عمل میکردند اما امروزه شاهد این هستیم که تولید کنندگان زیادی اقدام به طراحی دستگیره های خاص و با شکل و شمایل هایی متفاوت کرده اند مثلا دستگیره های استیل ضد زنگ به شکل های بسیار زیبایی در بازار عرضه میگردند که متناسب با هر سلیقه ای نیز میباشد. استفاده از دستگیره های زیبا یکی از مزیت های درب های ضد سرقت تولید داخل است.

روکوب

روکوب (که نباید آن را با درکوب اشتباه گرفت) بخشی است که معمولا از همان جنس روکش درب تهیه می شود و چارچوب درب را دربرگرفته و می پوشاند. با توجه به این که چارچوب درب ها معمولا فلزی هستند استفاده از روکوب می تواند روح بیشتری به درب بدهد و بر زیبایی آن بیفزاید. معمولا روکوب تنها در قسمت بیرونی درب استفاده می شود و قسمت داخلی به صورت همان چارچوب فلزی دیده می شود.

درب ضد سرقت ایرانی با روکش فلزی

گرچه درب های ضد سرقت ایرانی با الگوگیری از مدل های ترک ساخته می شدند اما اخیرا برخی تولیدکنندگان تلاش کرده اند تا با تقلید از مدل های چینی، درب های با روکش فلزی هم تولید کنند. این درب ها به دو صورت دورو فلز و تک رو فلز تولید می شوند. در مدل های تک رو فلز، تنها رویه بیرونی درب که به سمت خارج واحد است فلزی است. لازم به یادآوری است که این درب ها دیگر لایه فولادی درونی را ندارند و همان روکش نقش محافظت از درب در برابر شکستگی را ایفا می کند.

در بندهای بالا تلاش کردیم مهم ترین ویژگی های درب ضد سرقت ایرانی را با شما در میان بگذاریم، در ادامه در خصوص این نوع درب ها اطلاعات جالب دیگری خدمتتان ارائه خواهد شد. حتما بقیه مطالب را به دقت دنبال کنید.

قیمت درب ضد سرقت ایرانی

اگر بخواهیم در یک جمله قیمت درب های ضد سرقت داخلی را توصیف کنیم باید بگوییم که قیمت درب ایرانی بسیار مناسب است. این عبارت شاید در نگاه اول عجیب به نظر برسد اما واقعیت این است که با توجه به شرایط فعلی تحریم و نیز بالارفتن قیمت دلار، یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها از نظر قیمت درب های تولید داخل هستند. یکی از دلایلی که قیمت درب های ایرانی را منطقی کرده است وجود تامین کنندگان آهن و فولاد داخلی است که ساخت چارچوب و لایه فولادی درون درب را مقرون به صرفه کرده است.

  قیمت درب ضد سرقت ایرانی  

درب های ترک و برخی درب های چینی اگر چه کیفیتی بالاتر از درب های ایرانی دارند اما قیمت آنها به نسبت بسیار بالا است و قطعا مشتریان خاص خود را دارند. درب های ایرانی اما برای تمامی بودجه ها گزینه دارند و شما می توانید با هر میزان هزینه که برای خرید این درب ها درنظر گرفته اید درب ضد سرقت مد نظر خود را تهیه کنید. البته اگر بخواهیم مثلا بهار 99 را معیار قرار دهیم درب ضد سرقت باکیفیت با قیمتی زیر یک میلیون تومان پیدا نخواهد شد ولی با قیمت هایی کمی بیشتر می توانید برخی گزینه ها را مد نظر قرار دهید. درب های ضد سرقت لوکس ایرانی هم که معمولا روکش هایی خارجی و بسیار زیبا و با کیفیت دارند هم که قیمت هایی بالایی دارند ولی باز هم نسبت به نمونه های مشابه لوکس خارجی بسیار ارزان تر هستند.

قیمت درب های ایرانی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در اینجا به طور خلاصه به آنها اشاره می کنیم:

- جنس روکش: روکش درب ها بیشترین تاثیر را در قیمت آنها دارند. به طور معمول تفاوت اصلی یک درب گران و یک درب ارزان در روکش آنها است. هر چه روکش دارای طرح های پیچیده تر و جنس با کیفیت تری باشد قیمت بالاتری خواهد داشت.

- یراق آلات: گرچه بیشتر درب های ایرانی از یراق آلات ترک استفاده می کنند اما یراق آلات ایرانی هم در بازار موجود است که در صورت استفاده از آنها، قیمت درب کمتر خواهد شد.

- لایه فولادی: هر چه لایه فولادی درون درب و شبکه بندی آن ضخیم تر و مستحکم تر باشد قیمت درب بیشتر خواهد بود.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری احتیاج داشتید این صفحه را ببینید: قیمت درب ضد سرقت.

درب ضد سرقت ارزان ایرانی

گرچه قیمت درب های ایرانی نسبت به دیگر مدل ها پایین است اما برای ایجاد امکان استفاده همه هموطنان از این درب ها، برخی مدل ها با قیمت های پایین تری ارائه می شوند که به درب ارزان معروف شده اند.

همان طور که در مطلب درب ضد سرقت ارزان توضیح داده ایم، باید مراقب باشید تا به بهای ارزان خریدن یک درب، هر دربی را به عنوان درب ضدسرقت خریداری نکنید. هستند سودجویانی که برخی مدل های درب های MDF معمولی را که ظاهر جذاب تری دارند را به عنوان درب امنیتی عرضه می کنند، درحالی که این گونه درب ها به هیچ وجه مقاومت بالاتری در برابر ورود سارقین ندارند. یکی از بهترین روش ها برای پرهیز از خرید این گونه محصولات، خرید از فروشگاه های معتبر است. به طور مثال تمامی درهایی که در این فروشگاه عرضه شده است با تضمین ضدسرقت بودن هستند و خریدار می تواند پس از خرید تمامی گزینه های مربوط (اعم از قفل ضد سرقت، زبانه های متعدد، لایه فولادی داخلی و لولاهای تقویت شده) را چک کرده و در صورت عدم رعایت این موارد، خرید خود را منتفی نماید.

بهترین درب ضد سرقت ایرانی

سوالی که برای خریداران درب های ضدسرقت ایرانی مطرح می شود این است که بهترین درب کدام است؟ سوالی به جا و شایسته که پیدا کردن جوابی مناسب برای آن لازمه یک خرید درست و دلنشین است.

البته پاسخ به این سوال تا حدی نسبی است اما اگر بخواهیم همه جوانب را در نظر بگیریم باید بگوییم بهترین درب، دربی است که قیمت آن متناسب با کیفیت و مواد اولیه استفاده شده در آن باشد. وقتی شما بتوانید دربی را خریداری کنید که قیمت آن گویای کیفیت آن باشد، می توانید بهترین درب را با توجه به بودجه اختصاص یافته خود تهیه کنید.

ما در همین صفحه و دیگر صفحات سایت و نیز در صفحات مخصوص به هر یک از محصولات، اطلاعات کاملی را برای یک خرید آگاهانه و دوست داشتنی ارائه کرده ایم اما اگر می خواهید باز هم اطلاعات بیشتری به دست آورید و خیالتان راحت باشد که بهترین درب ممکن را خریده اید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما هر آنچه لازم است بدانید به شما ارائه کنند و سوالات شما را با همه وجود پاسخ گویند.

نحوه خرید درب ضد سرقت ایرانی

مهم ترین نکته در خرید یک درب ایرانی چیست؟ قطعا مهم ترین نکته این است که کالایی خریداری شود که واقعا همان چیزی باشد که فروشنده می گوید.

درب های ضد سرقت خوب ایرانی زیاد هستند و اگر شما بتوانید یک جنس اصل را در بازار خریداری کنید قطعا از خرید خود راضی خواهید بود؛ بقیه کار می شود این که ببنید چقدر می خواهید در این زمینه هزینه کنید و درب متناسب با بودجه خود پیدا کنید و بعد بروید سر ظاهر و طرح و رنگ درب.

برای این کار چند راه پیش روی شما است. یکی این که در حد امکان اطلاعات کسب کنید. در همین صفحه و دیگر صفحات اطلاعات بسیار زیادی برای شما فراهم کرده ایم. در همین صفحه لینک های متعددی هم به دیگر مطالب مهم سایت قرار داده ایم تا شما بتوانید هر چیزی که لازم است بدانید را بخوانید. پس با خیال راحت ساعت ها وقت بگذارید و بخش های مختلف سایت را ببینید تا اطلاعاتتان چیزی کمتر از فروشندگان درب نباشد.

راهکار مهم دیگر این است که سعی کنید از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. فروشگاه هایی که با شما صادقانه برخورد می کنند و رفع نیاز شما اساسی ترین هدف آنها باشد. سابقه درخشان، ارائه اطلاعات درست و پشتیبانی خوب از جمله مشخصات یک فروشگاه خوب است.

در پایان پیشنهاد ما این است که برای خرید درب ضد سرقت خود، پس از مشاهده مدل های ارائه شده در سایت و مطالعه مشخصات فنی هر یک و یا حتی در همان ابتدای کار، با کارشناسان مومن در تماس بگیرید و یا از فرم تماس انلاین که آیکون آن در گوشه سایت قرار گرفته است استفاده نمایید. کارشناسان ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند. ما ضمن بررسی دقیق نیاز شما و مشخصات محل نصب درب، بهترین گزینه را به شما پیشنهاد خواهیم کرد و شما را تا پایان مراحل خرید درب و پس از آن تا نصب نهایی همراهی خواهیم کرد. با ما خیال راحت را تجربه کنید. با آرزوی موفقیت برای شما.

درب ضد سرقت ایرانی

آناهیتا

3,200,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

آوا

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

الیکا

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

تاوریژ

2,750,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

ترانه

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

دلارام

2,650,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

سپیده

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

شیشه بیضی

2,500,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

گلس

3,250,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

گلنار

2,650,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

لادن

1,800,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

لاله

2,650,000 تومان