معرفی کامل درب ضد سرقت ویلایی

درب ضد سرقت ویلایی

 

امروزه با افزایش میزان جرم و به ویژه با افزایش سرقت، تأمین امنیت خانه و خانواده به یکی از دغدغه های مهم زندگی افراد مختلف تبدیل شده است. درب های چوبی معمولی در ساختمان ها و به ویژه در ساختمان های ویلایی، حتی با قفل های امنیتی که جداگانه تهیه می شوند، اغلب به سرعت و بی سر و صدا باز می شوند. علاوه بر این، این درب ها در برابر شکستن نیز مقاومت کمی دارند و می توان گفت به راحتی شکسته می شوند و سارقین را به راحتی به هدفشان می رسانند.

تأمین امنیت ساختمان های ویلایی نسبت به آپارتمان ها سخت تر است. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و ساخت انواع درب ضد سرقت، تا حد زیادی خیال مردم بابت تأمین امنیت خانه هایشان راحت شده و با نصب این درب ها آرامش بیشتری پیدا کرده اند. با مومن در همراه باشید تا درب ضد سرقت ویلایی را به شما معرفی کند تا بتوانید با خیالی آسوده از این درب ها برای ایجاد امنیت ساختمان هایتان استفاده کنید.

ویژگی های درب ضد سرقت ویلایی

درب ضد سرقت ویلایی همانطور که از نام آن مشخص است در ورودی ساختمان های مسکونی ویلایی نصب می شود. این درب ها معمولاً از نوع یک لنگه و دو لنگه می باشند. این درب ها با توجه به ورودی ساختمان ها ابعاد متفاوتی دارند و بر اساس درخواست مشتری به صورت دو لنگه بازشو، یک و نیم لنگه بازشو، و تک لنگه بازشو با دو نیم لنگه ثابت در دو طرف درب ساخته می شوند.

درب های ضدسرقت ویلایی مدل های متنوعی دارند و دارای ساختار امنیتی مقاوم و بسیار پیچیده هستند. این درب ها معمولاً در دو مدل در بازار ایران موجود هستند. در مدل اول که معمولاً درب های تک لنگه هستند، از فلز، شیشه و آلومینیوم نیز در ساخت درب استفاده شده است. مدل دوم در ضد سرقت ویلایی از نوع دولنگه است و در ساخت آن از هیچگونه کتیبه ای استفاده نشده است.

لازم به ذکر است که معمولاً درب های ضدسرقت ویلایی به صورت سفارشی ساخته می شوند و ساختار این درب ها می تواند بر اساس سلیقه مشتری باشد.

معمولاً ساختار درب ضد سرقت ویلایی همانند درب های سوپر لوکس است. بنابراین این درب ها قیمت بالایی دارند. البته توجه داشته باشید که برای کاهش هزینه ها می توان از سری CNC در ساخت این درب ها استفاده کرد .

یکی از ویژگی های مهم درب های ضد سرقت ویلایی امکان نصب ریموت و آیفون، و نیز قفل دیجیتال درب ضد سرقت و چشمی در این سری از درب ها می باشد.

درب ضد سرقت ویلایی

محیط نصب درب ضد سرقت ویلایی

از آنجایی که در ساختمان های آپارتمانی محیط بسته است و نور آفتاب و سایر عوامل محیطی مثل باد و باران به صورت مستقیم با درب برخورد ندارند، درب های ضد سرقت در این محیط ها دوام و طول عمر بیشتری دارند. اما درب های ویلایی معمولاً در فصل سرما در معرض باد، برف و باران و در فصل گرما در معرض تابش نور خورشید قرار دارند و به همین دلیل در این مکان ها می بایست درب های ضد سرقت با روکش مناسب و رنگ آمیزی مختص این محیط ها نصب شود تا مقاومت لازم را در برابر این گونه عوامل محیطی داشته باشند.

لازم به ذکر است که اگر درب های ضد سرقت ویلایی روکش مناسب و استاندارد نداشته باشند و یا درب به خوبی رنگ آمیزی نشده باشد، به مرور زمان و پس از مدتی لایه های روکش درب جدا خواهند شد و رنگ درب ضد سرقت بر اثر تغییرات آب و هوایی از بین می رود. بنابراین دقت کنید که هنگام ساخت این درب ها از روکش مناسب و استاندارد استفاده شود و رنگ آمیزی درب نیز به خوبی انجام شود تا علاوه بر حفظ زیبایی درب ضد سرقت، طول عمر آن نیز افزایش یابد. همچین، در هنگام خرید درب ضد سرقت به شرایط محیطی مکان نصب درب توجه کنید و دربی انتخاب کنید که متناسب با شرایط آب و هوایی محل نصب باشد.

هیچ محصولی یافت نشد.