نمایش دادن همه 1 نتیجه

درب ضد سرقت ترکیه ای (ترک)

قشقرق

12,000,000 تومان

درب ضد سرقت ترک

درب ضد سرقت ترک یا ترکیه ای از جمله درب های مهم در بازار کشور ایران هستند. این درب ها بالاترین کیفیت را در بازار درب ضد سرقت ایران دارند و به نوعی انتخابی لوکس و با کیفیت بالا به شمار می آیند. اما در خرید این دسته از درها باید بسیار دقت کرد تا جنس تقلبی را به جای جنس ترک خریداری نکنیم. پس تا انتهای این مقاله همراه باشید تا رموز طلایی خرید این درها را برای شما افشا کنیم!

درب ضد سرقت ترک (ترکیه ای)

چرا باید در خرید درب ضد سرقت ترک دقت کنیم؟

درب های ترک در بازار ایران به عنوان بهترین درب های ضد سرقت معروف شده اند و مشتریان زیادی دارند به دنبال خرید این محصولات هستند، از این رو متاسفانه فروشگاه های متعددی جنس های با ظاهر لوکس ایرانی و گاه چینی را به عنوان نمونه های ترک معرفی کرده و خریداران بی اطلاع فریب می دهند. از این رو توجه به ویژگی های درب های ضد سرقت ترکیه ای می تواند کمک زیادی به خرید درست نماید.

درب ضد سرقت چیست؟

قبل از آن که ویژگی های یک درب ضد سرقت خوب ترک را برایتان بشکافیم بهتر است کمی در این باره صحبت کنیم که به طور کلی به چه دربی یک درب ضد سرقت گفته می شود؟

درب ضد سرقت گونه ای از درب ها هستند که مقاومت بالایی در برابر ورود سارقین دارند و عبور از آنها با روش هایی نظیر شکستن درب، باز کردن قفل و در آوردن لولا غیرممکن یا بسیار دشوار است.

این درها قفل و لولای مخصوص به خود را دارند و با قرار دادن یک لایه فولادی تقویت شده درون آنها، عبور از طریق شکستن در هم دشوار شده است. در ادامه در مورد هر یک از بخش ها اطلاعات بیشتری خدمتتان ارائه خواهیم کرد. با مطالعه این مقاله هر اطلاعاتی که در هنگام خرید یک درب ضد سرقت ترک لازم است را خواهید دانست. با ما همراه باشید.

ترکیه؛ کشوری در اوج صنعت درب ضد سرقت

شاید بتوان ایتالیا را اولین کشور تولیدکننده درب ضد سرقت در جهان دانست. چند سال بعد از تولید این محصول دوست داشتنی در کشور ایتالیا، کشورهای دیگری هم تلاش کردند وارد این صنعت شوند. کشور ترکیه از جمله این کشورها بود که توانست با تولید کالاهایی با کیفیت در ردیف تولیدکنندگان برتر جهان در این زمینه قرار گیرد.

5 سال بعد از تولید درب ضد سرقت در ایتالیا، کارگاههای تولید کنتور و دامپرسازی ترکیه شروع به تولید درب ضد سرقت کردند. با شروع به تولید این گونه درب ها در ترکیه، شرکت کاله (کالی) هم شروع به تولید قفل های متناسب با این درب ها یا همان قفل ضدسرقت کرد. با تولید این قفل ها در ترکیه، سازندگان درب ضد سرقت، تعداد قفل درب را از یک قفل به دو عدد افزایش دادند تا امنیت بیشتری برای مصرف کنندگان فراهم کنند.

با تولید روکش درب ضد سرقت در ترکیه، این کشور تمام قطعات این درها را در خود ترکیه تولید کرد و درب های ضد سرقت کاملا ترک را روانه بازارهای جهانی کرد.

درب ضد سرقت ترک محصول شرکت اعتبار

درب های ضد سرقت ترک از کیفیت و امنیت بالایی برخوردار بودند و به همین دلیل جای خود را در بازار کشورهای مختلف جهان باز کردند و رفته رفته کشور ترکیه به یکی از مهم ترین سازندگان درب ضد سرقت در جهان تبدیل شد.

همسایگی ایران با ترکیه باعث شد تا محصولات امنیتی این کشور خیلی زود وارد بازار کشور شوند و با توجه به فاصله کم بین محل تولید و مصرف این محصولات، درب های ضدسرقت ترک با قیمت نسبتا مناسبی به دست مصرف کنندگان ایرانی برسد. امنیت بسیار مناسبی که این گونه درب ها برای خریداران فراهم می کرد باعث شد تا رفته رفته این درب ها به طور کامل جایگزین درب های MDF قدیمی شوند و تقریبا تمام درب های ورودی جدید از نوع ضد سرقت باشند.

البته امروزه با توجه به شرایط تحریم و افزایش قیمت دلار، درب های ترک نسبت به تولیدات ایرانی قیمت بالاتری دارند، اما کیفیت بسیار بالای این درب ها و ظاهر زیبایی که دارند باعث شده است تا همچنان درب های ضد سرقت ترک مشتریان فراوانی داشته باشند و با توجه به این که درب های ایتالیایی و نظایر آن تقریبا در بازار ایران نایاب هستند، درب های ترک به اولین انتخاب طرفداران درب های لاکچری و لوکس تبدیل شده اند. هر چند قیمت درب های ترک آن قدر بالا نیست که تنها مشتریان خاص به دنبال آن باشند و تعداد زیادی از خریداران درب های ضد سرقت می توانند نسبت به تهیه این درب ها اقدام نمایند.

مشخصات فنی درب ضد سرقت ترکیه ای

درب های ضد سرقت ترک 4 لولا دارند که قابلیت تنظیم دارند. بر روی این درها چشمی نصب شده است و علاوه بر دستگیره های زیبایشان قفل شب بند هم دارند.

به طور معمول سیستم قفل محصولات ترکیه این گونه است که با چرخش کلید در قفل، هشت زبانه به صورت همزمان و از دو جهت مختلف وارد چارچوب در می شوند.

معمولا به همراه هر یک از این درها 8 کلید کامپیوتری تحویل داده می شود که سه تا از آنها عنوان کلید کارگری دارند. استفاده از کلید کارگری مربوط به دوران ساخت و ساز است و 5 کلید دیگر هم به عنوان کلیدهای اصلی این درب ها شناخته می شوند.

چارچوب درب ضد سرقت ترک

چارچوب درب های ترک ضخامتی 17 سانتی دارند. لنگه درب هم حدود 90 میلی متر ضخامت دارد. پاشنه این درها از جنس ورق استیل ضدزنگ است.

ورقه فولادی

برخی درب های ترک ورقه فولادی با قطر 1.4 میلیمتر دارند. همچنین برخی درب های ترک به جای یک ورقه فولادی، دو ورق فولادی در درون خود دارند که استحکام آنها را بیشتر می کند.

پل های استحکام دهنده یا همان پروفیل های نگاه دارنده ورقه فولادی هم در این درب ها بسیار محکم و قابل اعتماد هستند.

قفل و لولا

لولاهای این درب ها کاملا از روبرو قابل مشاهده است و مانند مدل های چینی مخفی نیستند.

اندازه های استاندارد درب های ضد سرقت ترک

درب های ترک تک لنگه دارای عرض 110 سانتی متر و ارتفاع 210 سانتی متر هستند.

 همچنین اختلاف سطح  بین سطح بیرونی چارچوب و لنگه در مدل های ترک نسبت به مدل های چینی بیشتر است.

انواع درب ضد سرقت ترک

درب ضد سرقت سفید ترک شرکت تونا

هماهنگی درب ضد سرقت با محل نصب از جمله مهم ترین عوامل در انتخاب یک مدل مناسب است. درب ضد سرقت آپارتمانی با درب لابی متفاوت است و بسته به اندازه در نظر گرفته شده برای درب، ممکن است به درب تک‌لنگه و یا دولنگه احتیاج داشته باشیم. همچنین باید توجه داشته باشیم که مثلا درب لابی برای یک ویلای خارج از شهر می بایست خیلی قوی تر از لابی یک ساختمان داخل شهر و یا لابی ساختمانی باشد که نگهبان هم دارد. هر چه از ازدحام شهر دورتر باشیم نیاز به دربی قوی تر با لایه فولادی محکمتری است. همچنین باید با شرایط محل نصب نسبت به مقاوم بودن در برابر رطوبت، عایق صوتی بودن و نیز مقاومت در برابر حرارت حساس بود. حتی گاهی ممکن است نیاز به خرید یک درب ضد سرقت با رویه ضداسید داشته باشیم.

بسیاری از ویژگی های درب های ضد سرقت مشابه هم هستند. به طور مثال همه از ترکیب فولاد و روکش های چوبی و نظایر آن تشکیل شده اند. برای شناخت دقیق تر این درب ها، خصوصیات هر یک از انواع درب های ترک را خدمتتان ارائه می کنیم:

درب لابی ضد سرقت

درب های لابی معمولا بیشتر از یک لنگه هستند . این نوع درب ها معمولا به صورت دوطرف شیشه خور بوده و برای حفظ امنیت میله های آهنی در بین شیشه ها عبور داده می شوند. این میله ها ضمن استحکام کافی، لازم است به گونه ای باشند که در صورت شکستن شیشه هم امکان عبور از درب ممکن نباشد. در واقع نباید امکان عبور سر آدم از بین میله ها وجود داشته باشد. معمولا درب های لابی یک یا دو لنگه ثابت دارند و فقط یکی از لنگ ها متحرک هستند.

درب های لابی با توجه به این که در قسمت بیرونی ساختمان نصب می شوند معمولا از مواد درجه یک و ورقه های فولادی ضخیم و میلگرد های محکم ساخته می شوند تا در برابر سارقان مقاومت بسیار بالایی داشته باشند. لولاهای درب ضد سرقت لابی نیز بر اساس صخامت چارچوب و وزن درب انتخاب شده و معمولا دست کم از 4 لولا استفاده می شود.

با توجه به این که درب لابی در معرض محیط بیرون است و باید با نور آفتاب و باد و باران همنشین باشد، لازم است از رویه (روکش) های ضد آب و ضد آفتاب در ساخت آنها استفاده شود. همین امر یکی از دلایل قیمت بالاتر این نوع درب ها است. درب ضد سرقت لابی با روکش چوب بلوط و گردو از بقیه انواع گرانتر است ولی مقاومت این روکش ها در برابر آسیب های محیطی بیشتر است. در صورت تمایل به خرید مدل های ارزان تر می توان چوب روس را نتخاب کرد. در مطلب درب ضد سرقت لابی اطلاعات بیشتری را در زمینه این نوع درب ها خواهید یافت.

درب پانل ضد سرقت

درب پانل یا همان درب ضد سرقت آپارتمانی برای محیط های داخلی ساختمان ها و درب واحدهای مسکونی یا اداری به کار برده می شوند. این گونه درب ها بیشتر شناخته شده اند و مدل های متنوع تری در بازار دارند. بیشتر مشتریان درب های ضد سرقت هم به دنبال این نوع درها هستند.

درب پانل ترک دارای یک یا دولایه ورق فولادی درون خود است و در دو طرف آن نیز روکش نصب می شود. درب پانل بر حسب روکش خود به سه دسته پانل برجسته، پانل کلاسیک و پانل CNC تقسیم می شود. در صورتی که مایلید اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید پیشنهاد می کنیم حتما مقاله انواع روکش درب ضد سرقت را مطالعه نمایید.

درب ضد سرقت ترک کشویی

این گونه درب ها که بیشتر محصول شرکت تونا ترکیه هستند دارای چارچوب کشویی هستند و همین ویژگی باعث شده است تا اندازه این چارچوب ها قابل تنظیم باشد.

درب ضد سرقت ثابت

در برخی مدل های ترک نیز از چارچوب ثابت استفاده شده است که دارای اندازه ای ثابت هستند و حالت کشویی ندارند و نمی توان اندازه آنها را تغییر داد.

درب ضد سرقت ترک با قفل مونو

در داخل درب های ضدسرقت با قفل مونو از دو عدد قفل استفاده شده است. در این نوع درها 13 زبانه به داخل چارچوب می روند. تقریبا همه این قفل ها محصول شرکت کاله ترکیه هستند و از کیفیت بسیار مناسبی برخوردارند.

درب ضد سرقت با قفل مرکزی

این گونه درب ها دور استیل و دور آلومینیوم دارند و معمولا دارای 21 زبانه فرورونده در چارچوب هستند.

درب ضد سرقت با قفل نیمه مرکزی

تعداد زبانه های قفل این گونه درب ها 13 زبانه است.

تفاوت درب های ضد سرقت ترک و چینی

درب های تولید ترکیه و چین سه تفاوت مهم دارند!

اولین اختلاف بین این دو نوع در به چارچوب این درها مربوط است. چارچوب درهای چینی معمولا به صورت تخت است و اختلاف کمی بین سطح خارجی و لنگه در وجود دارد، اما این اختلاف در مدل های ترک بیشتر است.

اختلاف دوم مربوط به لولای درها است. لولای درب های چینی مخفی است و نه از داخل و نه از بیرون قابل مشاهده نیستند اما درب های ترک لولاهایی دارد که از سمت داخل کاملا مشخص و آشکار است.

روکش درب ها سومین عامل تفاوت درب های ترک و چینی است. رویه درب های چینی معمولا به صورت فلزی (استیل) است که رنگ کوره ای الکترواستاتیک شده است اما درب های ترک رویه های به صورت MDF با روکش طبیعی چوب و یا MDF با روکش PVC دارند.

درب ضد سرقت ترک اصل چیست؟

در بازار ایران با توجه به اهیمت ترک بودن درب ضد سرقت، به دو نوع در درب ترکیه ای گفته می شود. درب ضد سرقت ترک وارداتی (اصل) و درب ضد سرقت ترک مونتاژ ایران. در ادامه این دو نوع درب را برای شما معرفی می کنیم:

درب ضد سرقت ترک مونتاژ ایران

در ابتدای ورود درب ضد سرقت به بازار ایران، درب های ترک سهم بازار بسیار بالایی داشتند و به دلیل کیفیت مناسبی که نسبت به مدل های چینی داشتند از فروش بالایی برخوردار بودند به گونه ای که انواع درب های ترکیه ای در سری های اقتصادی (اکونومی)، لوکس و مولتی لوکس وارد بازار ایران شد. با توجه به این محبوبیت، صنعتگران ایرانی تصمیم گرفتند به جای واردات مستقیم کالای آماده، اجزای آن را وارد کنند و آن را در ایران مونتاژ کنند. شهرهای مرزی ایران در استان آذربایجان غربی از پیشروان این کار بودند.

تولیدکنندگان ایرانی به تدریج به این نتیجه رسیدند که  با توجه به تولید فولاد باکیفیت در داخل کشور، بهتر است چارچوب درب های ضد سرقت را در داخل کشور تولید کنند و نیازی به وارد کردن این بخش از درب ندارند و کافی است روکش، قفل و لولای آن را از کشور ترکیه وارد کنند و سپس درب را در داخل کشور مونتاژ کنند.

البته درب های ضد سرقت ایرانی هم در بسیاری موارد از چنین شرایطی برخوردار است. یعنی چارچوب فلزی و ورقه فولادی درون درب در ایران تولید می شود اما یراق آلات (قفل و لولا) آن از کشور ترکیه و به ویژه شرکت کالی (کاله) وارد می شود و روکش درب هم در بسیاری موارد وارداتی است که از کشور ترکیه و یا دیگر کشور ها وارد می شود. گفتنی است برخی به این گونه درب ها هم درب ضد سرقت ایرانی می‌گویند و معتقدند درب ترک تنها دربی است که در کشور ترکیه ساخته و به طور آماده وارد کشور می شود.

ویژگی های محصولات مونتاژ ایران

چهار چوب فلزی این درها در داخل ایران تولید می شود و با توجه به کیفیت خوب فولاد ایران، از کیفیت مناسبی برخوردار هستند.

قفل و لولای این درب ها از کشور ترکیه وارد می شود و کیفیتی برابر با مدل های ترک دارند. در بازار فعلی ایران قفل و لولاها بیشتر از شرکت کاله (کالی) هستند که با توجه به کیفیت مناسب آنها 5 سال گارانتی دارند.

رویه درب های مونتاژ ایران به طور مستقیم از ترکیه وارد و در ایران نصب می شود. این قسمت یکی از تفاوت های مهم درب های ایرانی و مونتاژ ترک است، چرا که در مورد درب های ایرانی گاهی سی ان سی درها در داخل کشور انجام می شود و تنها خود رویه بدون طرح از خارج وارد می شود اما در مورد درب های ترک مونتاژ ایران، رویه به طور آماده وارد و بر روی درب نصب می شود.

اگر برایتان سوال پیش آمده که بهتر است درب باکیفیت ایرانی بگیرید یا درب ترک مونتاژ ایران باید بگوییم که اولا بسیاری از فروشندگان، درب های ضد سرقت ایرانی را به عنوان درب های ترک مونتاژ ایران معرفی می کنند که باید حواسمان باشد که این طور نیست، ثانیا کیفیت درب های ضد سرقت خوب ایرانی با کیفت درب های ترک مونتاژ ایران برابر می کند و نمی توان برتری خاصی برای این گونه درب های ترک در نظر گرفت؛ اما درب های سری لوکس ترکیه که وارد ایران می شود علاوه بر کیفیت ظاهری بهتر، از ضریب امنیت بالاتری نيز برخوردار مي باشند.

بزرگترین مزیت درب های مونتاژ ایران قیمت آنها است؛ با خرید این گونه درب ها ضمن استفاده از کیفیت مناسب درب های ترک، قیمت بسیار پایین تری پرداخت خواهید کرد.

درب ضد سرقت ترک وارداتی (اصل)

در بازار کنونی ایران تقریبا شیک ترین و گران ترین درب های ضد سرقت، درب های ترک وارداتی هستند. این درب ها به طور کامل در ترکیه تولید و به طور آماده به ایران وارد می شوند. این درب ها کیفیت خوبی دارند و در مواردی که نیاز به یک درب لوکس داشته باشید تقریبا بهترین گزینه هستند.

درب ضدسرقت اصل ترک شرکت سور

این درب ها دو مشکل عمده دارند. یکی این که با توجه به قیمت دلار، قیمت این درب ها هم بسیار بالا است و از محصولات باکیفیت ایرانی هم قیمت به مراتب بالاتری دارند. مشکل دوم این که با توجه به تحریم های اعمال شده به ایران، ورود این درب ها بسیار محدود شده است که باعث شده از یک سو تنوع درب های اصل ترک بسیار محدود باشد و گزینه های فراوانی پیش روی خریدار نباشد و از سوی دیگر باعث افزایش غیرمنطقی قیمت این درب ها شده است.

توصیه ما این است که در ابتدا به دنبال جنس های باکیفیت ایرانی یا درب های ترک مونتاژ ایران باشید و در صورتی که این درب ها نیاز شما را تامین نکرد به سراغ درب های اصل ترک بروید.

بهترین  برند های درب ضد سرقت ترک

درب های ضد سرقت ترک هم مانند دیگر کشورها از سوی برندهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. در این مطلب می خواهیم برخی از معروف ترین درب های ترک را که در بازار ایران حضور دارند به شما معرفی کنیم. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص این برندها داشتید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت درب ضد سرقت اعتبار (Itibar Celik Kapi)

شرکت اعتبار از برترین برندهای تولید کننده درب ضد سرقت ترک است. این شرکت در خود ترکیه بیش از 30 نمایندگی دارد و صادرات گسترده ای هم به دیگر نقاط جهان از جمله اروپا، آفریقا و کشورهای خاورمیانه دارد.

این شرکت با استفاده از تجهیزات و دانش به روز، اقدام به طراحی و تولید درب های امنیتی می نماید. شرکت اعتبار توانسته است TSE یا همان استاندارد کشور ترکیه (Turkish Standard Europe) را برای تمامی محصولات خود به دست آورد که این امر می تواند برای مشتریان شرکت، نوید بخش یک خرید مطمئن و باکیفیت باشد.

شرکت اعتبار کار خود را از سال 2005 آغاز کرد و در سال 2010 شروع به تولید محصولات خود نمود. تصویر زیر نمایی از فعالیت های کارخانه این شرکت را نشان می دهد.

شرکت تولید کننده درب ضد سرقت ترک اعتبار  

شرکت اعتبار از ایمن‌ترین و زیباترین درب های امنیتی کشور ترکیه است. این شرکت سالانه هزاران درب ترک را به کشورهای مختلف جهان صادر می کند. از جمله مزایای محصولات این شرکت کیفیت یکپارچه همه اجزای آن از قبیل قفل و دستگیره، روکش درب ضد سرقت و مونتاژ درب است که باعث می شود مشتریان شرکت از همه لحاظ از خرید خود راضی باشند.

درب ضد سرقت تونا TUNA AHSAP

شرکت تونا احثاب یا به طور کامل MUSTAFA TUNA AHŞAP از سال 1996 کار تولید درب ضد سرقت را آغاز کرد، این شرکت از سال 1976 در زمینه تولید مبلمان و صنعت چوب فعال بود و با استفاده از این تجربه طولانی توانست ورود موفقی به صنعت درب ضد سرقت داشته باشد.

کارخانه این شرکت نیز همانند شرکت اعتبار در منطقه کایسری ترکیه قرار دارد و دارای 5 هزار متر مربع فضای سرپوشیده و 6 هزار متر مربع فضای سرباز است تا بتواند نیازهای رو به رشد مشتریان خود را پاسخ دهد.

شرکت چوب تونا ضمن فروش گسترده در کشور ترکیه، محصولات خود را به بسیاری از کشورهای غربی و شرقی صادر می کند. به گفته تونا، کشورهای عربستان سعودی، عراق، ایران، لبنان، مصر، تونس، اردن و نیجریه دارای گسترده ترین شبکه‌های نمایندگی این شرکت در جهان هستند.

شرکت درب ضد سرقت ترک تونا

رویه های درب ضدسرقت TUNA AHSAP در بحث امنیت درب ضدسرقت مقوله بسیار مهمی است ولی برای بسیاری از خریداران اهمیت شکل ظاهری و زیبایی درب مقوله مهمتری است و آن چیزی که می تواند زیبایی را به درب ضد سرقت بدهد رویه درب است. درب ضد سرقت ترک تونا احشاپ دارای تنوع بسیار زیادی در رویه ها است .

محصولات این شرکت دارای استاندارد کشور ترکیه (TSE) است و از این رو مشتریان می توانند توقع درب هایی با کیفیت و ایمن را داشته باشند.

درب ضد سرقت Efor

شرکت ایفور نیز یکی از بهترین تولیدکنندگان درب ضد سرقت در ترکیه است که با محصولات متعددی اعم از درب ضد سرقت، درب ضد حریق و نظایر آنها یکی از بزرگترین کارخانجات ترک در این صنعت است. این شرکت با مساحت 3500 متر مربع و با تولید 18000 لنگه درب توانسته است ضمن فروش گسترده در کشور ترکیه بازار بسیار وسیعی را در 15 کشور دنیا به دست آورد؛ در واقع این شرکت حدود 40 درصد از تولید خود را به بخش صادرات خود اختصاص داده است.

استفاده از تجهیزات و ابزارهای مدرن و به روز در کنار نیروی انسانی مجرب و متخصص باعث شده است تا محصولات Efor celik kapi از جنبه‌های مختلف کیفیت، استحکام، زیبایی و قیمت جز برترین درب های ضد سرقت ترک به شمار آیند.

درب ضد سرقت اونور UNVER Celik Kapi

شرکت اونور چلیک کاپی بیش از 29 سال سابقه در بخش تولید درب ضد سرقت و دیگر محصولات مرتبط مانند درب های ضد حریق است و توانسته با رعایت برترین استانداردهای جهانی و با بهره‌گیری از فناوری های روز جهان به یکی از معتبرترین تولیدکنندگان درب ضد سرقت و درب ضدحریق در دنیا تبدیل شود. کارخانه شرکت اونور که یکی از قدیمی ترین کارخانجات در صنعت درب های امنیتی به شمار می آید، زمینی به مساحت 5500 متر مربع به خود اختصاص داده است.

قسمت ماشین آلات این کارخانه با مشارکت متخصصینی از کشور آلمان و قسمت نجاری مجهز به ماشین های سی ان سی ساخت کشور ایتالیا با پیشرفته ترین امکانات جهت تولید دقیق ترین و مدرت ترین طرح های درب ضد سرقت می باشد .

تعداد دفاتر این شرکت در ترکیه به بیش از 120 دفتر فروش می رسد. اونور همچنین یکی از بزرگترین صادرکنندگان درب ضدسرقت و ضد حریق به اقصی نقاط جهان است که این برند را به یک برند معتبر جهانی تبدیل کرده است.

در فیلم زیبای زیر می توانید شاهد بخشی از فعالیت های این شرکت ترک باشید.

درب ضد سرقت Sur

شرکت سور یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان درب ضد سرقت در ترکیه است که بنیانگذارن آن از سال 1930 وارد صنایع فلزی شدند و امروزه نوادگان آنها نقشی فعال در بازار درب های امنیتی دارند. بنابر ادعای شرکت سور یا همان Sur Celik Kapi اولین شرکت ترک است که تست 1627 را در مورد امنیت درب های ضد سرقت با موفقیت طی کرده است و این شرکت توانست گواهی و مدرک رسمی ضددزد را از کشور انگلیس دریافت کند.

محصولات این شرکت علاوه بر عرضه در بازار داخلی ترکیه به کشورهای بسیاری در نقاط مختلف جهان صادر می شود.

درب های ضد سرقت شرکت سور رویه ای از جنس ام دی اف دارند و روکش‌های این درها PVC یا چوب طبیعی است که می توان از بین طرح‌های متنوع شرکت آنها را انتخاب کرد.

اندازه درب های محصول این شرکت به صورت پشت‌تا‌پشت چهارچوب 113 در 210 است که بعد از نصب کردن کاور این اندازه به 116 در 212 افزایش می یابد.

برای نصب درب های این شرکت باید توجه داشت که محصولات این برند روی فرم انتظار فلزی نصب می شود، لذا نصب درب های سور با جوشکاری انجام شده و پس از نصب باید پشت چارچوب را با سیمان پر کرد. این نوع درب ها دارای چهارچوب های کشویی خاص می باشند که به صورت یو مانند لقاز را در بر می گیرد. استاندارد ابعاد درب ضد سرقت برای عرض لقاز درب های سور ترکیه باید بین 18 تا 24 سانتی باشد و بیشتر از 14 سانتی متر چهارچوب نمی تواند لقاز را در بر بگیرد.

در درب های شرکت سور، چارچوب به صورت کشویی است و می توان بین 18 تا 24 سانتی متر آن را تنظیم کرد. البته بهتر است که لقاز دیوار را 24 در نظر بگیریم تا ابهت بیشتری به درب ضدسرقت بدهیم. زیاد بودن قطر چارچوب و بیشتر بودن قطر رکوب باعث نمای بهتر درب های ضد سرقت شرکت سور ترکیه خواهد شد. در تصویر زیر که یک آگهی از شرکت سور ترکیه است، قدرت و مقاومت در برابر سارقین به رخ کشیده شده است.

آگهی شرکت سور تولید کننده درب ضد سرقت در ترکیه

انجام درست نصب درب ضد سرقت سور از اهمیت خاصی برخوردار است؛ چرا که وزن این درب ها معمولا زیاد و در حدود 140 کیلوگرم است، از این رو رگلاژ نامناسب آن باعث کاهش کیفیت در زمان بازوبسته کردن درب می شود. البته با خرید از مومن در قطعا نگرانی خاصی نخواهید داشت، چرا که انتخاب نصاب های ماهر و کارآزموده یکی از مواردی است که ما همیشه به آن توجه داریم.

برندهای مطرح قفل درب ضد سرقت ترک

برند کاله

یکی از بخش های اساسی درب ضد سرقت که نقش بسیار بالایی در امنیت درب دارد قفل آن است. از این رو رقابت شدیدی بین نام های تجاری مختلف برای جلب اعتماد مشتریان وجود دارد و یکی از شرکت هایی که تاکنون پیروز این میدان بوده و قفل های آن به امنیت و کیفیت بالا معروف هستند برند کاله ترکیه است.

محصولات برند کالی یا کاله از آلیاژی بسیار مستحکم و مغزی با کارکرد بسیار خوب ساخته شده اند که باعث شده تا باز شدن این قفل ها توسط سارقین بسیار دشوار باشد و امنیت خوبی برای درب به ارمغان آورد.

برند داف

برند داف نیز همانند کاله یکی از برندهای مطرح قفل درب ضد سرقت در کشور ترکیه است. محصولات این برند هم کیفیت بالایی دارند و تفاوت محصولات این دو شرکت بیشتر در جزییات و مغزی قفل است. از نظر ظاهری هم محصولات این شرکت همانند قفل های کاله هستند و از نظر ایمنی و آلیاژ به کار رفته و نوع مغزی مورد تایید بوده و استانداردهای مورد نیاز یک درب ضد سرقت را دارند.

تعویض مغزی این قفل هم تفاوتی با نوع کاله ندارد اما معمولا افراد عادی توانایی انجام آن را ندارند و با توجه به ساختار خاص قفل مرکزی درب های ضد سرقت نیاز است که یک فرد کاربلد آن را انجام دهد.

در صورتی که پس از مطالعه این مطلب همچنان سوالی در ذهن شما است یا در مورد خرید محصول یا محصولاتی از فروشگاه اینترنتی درب ضد سرقت شک دارید حتما با ما تماس بگیرید یا سوال خود را از طریق صفحه تماس با ما مطرح نمایید تا در اسرع وقت به سوال شما پاسخ داده شود.

قیمت درب ضد سرقت ترک

درب های ضدسرقت ترک در قیمت های مختلفی تولید و عرضه می شوند. برخی مدل ها قیمت بالاتری دارند و به نوعی درب هایی لوکس محسوب می شوند و برخی نیز قیمت های پایین تری دارند. عوامل متعددی در قیمت این محصولات موثر است که در این بخش به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:

برند

شرکت های متعددی در کشور ترکیه مشغول تولید درب های ضد سرقت های ضد سرقت هستند که محصولات بسیاری از برندهای معروف در ایران نیز عرضه شده است. با توجه به این که هر برند کلاس کار مخصوص به خود را دارد و ویژگی های محصولاتش با دیگر شرکت ها متمایز است، معمولا قیمت این محصولات نیز متفاوت است.

روکش

به طور کلی روکش و رویه مهم ترین نقش را در تعیین قیمت درب های ضد سرقت دارد و مدل های ترک نیز از این قاعده مستثنی نیستند. هر چه روکش درب مقاوم‌تر و از جنس مرغوب تری باشد، قیمت درب نیز بالاتر خواهد بود. معمولا روکش های چوب قیمت بالاتری دارند و روکش PVC قیمتی کمتر. طرح برجسته روکش نیز تاحدی باعث افزایش قیمت آن می شود.

قفل و یراق آلات

معمولا مدل های ترک همگی از قفل های خوب ساخت شرکت های ترکیه استفاده می کنند و از این لحاظ تفاوت قیمت خاصی با هم ندارند، مگر این که استفاده از یک قفل خاص باعث شود یک مدل نسبت به مدل های مشابه گرانتر شود.

درب ضد سرقت ترک لوکس

بسیاری از درب های ترکیه از کیفیت ساخت بالایی برخوردارند و شاید بسیاری از آنها را بتوان در دسته درب های ضد سرقت لوکس قرار داد. اما اگر بخواهیم کمی دقیق تر شویم و برخی جزییات را در مورد این درب ها بیان کنیم می توانیم به نکات زیر اشاره کنیم و البته در نظر داشته باشیم که لازم نیست یک درب ضد سرقت لوکس ترک همه این موارد را یک جا داشته باشد.

درب ضد سرقت ترک لوکس

درب های ضد سرقت لوکس دارای سه لولا ، قفل مرکزی، دستگیره برنجی آبکاری شده، قفل پست چی و چشمی می باشند. لنگه این درب ها با استفاده از ورق ام دی اف 10 میل با روکش طبیعی چوب گردو ساخته شده است که با طرح های برجسته زیبایی خاصی را در نظر بیننده به تصویر می کشند. بر روی چهار چوب فلزی درب های ضد سرقت لوکس، روکوب باروکش طبیعی چوب قرار گرفته است.

درب ضد سرقت ترک ارزان

درب‌های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه با توجه به کیفیت بالایی که دارند به طور معمول قیمت بالایی دارند، افزایش قیمت دلار و به ویژه وضع تحریم ها علیه کشورمان باعث شد تا این قیمت ها باز هم بالاتر رفته و کار به جایی برسد که درب های تولید ایران وضعیت قیمتی بسیار مناسب تری نسبت به مدل های ترک داشته باشند. از این رو به تدریج درب های ترک به درب هایی لوکس در بازار ایران تبدیل شدند.

اگر شما به دنبال خرید درب ضد سرقت ترک ارزان هستید، خبر خوبی برای شما داریم. علی رغم قیمت بالای این گونه درب ها، فروشگاه مومن در این محصولات را در بازه قیمتی گسترده ای عرضه می کنند که برخی مدل ها را می توان تا حدی درب ضد سرقت ارزان ترک به شمار آورد. شما می توانید محصولات مختلف عرضه شده در سایت را بررسی و مدل متناسب با هزینه مورد انتظار خود را انتخاب نمایید. کارشناسان ما نیز در هر لحظه آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

خرید درب ضد سرقت ترک

همان‌طور که در همین متن توضیح داده شد خرید یک درب ضد سرقت خوب از جمله مواردی است که نیاز به دقت و هوشمندی دارد. متاسفانه بسیاری از مدل های ارائه شده در بازار که با نام درب ضد سرقت ترک معرفی شوند ساخت این کشور نیستند و در بهترین حالت مواد اولیه آنها ترک است و مونتاژ آنها در کشور ترکیه صورت نگرفته است.

ما در همین مطلب بسیاری از برندهای معتبر ترک موجود در بازار ایران را برای شما معرفی کردیم، با مطالعه دقیق همین صفحه و دیگر صفحات سایت می توانید اطلاعات بسیار کاملی را در خصوص این درب ها به دست آورید که در خرید درب ضد سرقت ترک همراه شما خواهد بود.

اما توصیه نهایی ما به شما این است که به عنوان مهم ترین کار در خرید این نوع درب ها، خرید از فروشگاه ها معتبر و دارای سابقه روشن را مد نظر خود قرار دهید.

ما در مومن در با عرضه برترین درب های ضد سرقت ترک و ارائه دقیق ترین جزییات هر یک از این درب ها، امکان مقایسه محصولات مختلف و خرید اینترنتی بهترین مدل را فراهم کرده ایم.

برای خرید اینترنتی درب های ضد سرقت اصل ساخت کشور ترکیه می توانید پس از انتخاب محصول مورد نظر خود، با کارشناسان ما نیز تماس بگیرید تا اطلاعات تکمیلی را خدمتتان ارائه دهند. هدف ما تجربه یک خرید امن و راحت برای شما است.

سوالات متداول در خرید درب ضد سرقت ساخت ترکیه

چگونه درب ضد سرقت ترک اصل را از نمونه های تقلبی تشخیص بدهیم؟

روش های مختلفی برای شناخت دقیق درب ضد سرقت ترک اصل از نمونه های بدلی وجود دارد که در این صفحه به آنها اشاره شده است. یکی از مهم ترین روش ها شناخت دقیق برندهای ترک است.

قیمت درب ضد سرقت ترک در چه محدوده ای است؟

در همین صفحه اطلاعات کاملی در خصوص نحوه تعیین قیمت درب های ضدسرقت ترک ارائه شده است.

قبل از خرید یک درب ضد سرقت کدام یک از مشخصات محل نصب را چک کنیم؟

قبل از خرید درب های ترک حتما این مقاله را بخوانید. در این مطلب در خصوص سایز استاندارد درب های ترک و میزان فضای مورد نیاز برای باز شدن درب توضیح داده شده است.  

درب ضد سرقت ترکیه ای (ترک)

قشقرق

12,000,000 تومان