نمایش دادن همه 8 نتیجه

درب ضد سرقت ایرانی

ونوس گلس

2300000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

مینا

2500000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

نسرین

1800000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

نیلوفر

2100000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

نازنین

درب ضد سرقت ایرانی

لادن

2400000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

ونوس

1600000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

گلنار

2500000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت ایرانی

در بازار کنونی در ضد سرقت ایران، درب ضد سرقت ایرانی بیشترین فروش را به خود اختصاص داده است. درب های تولید ایران ضمن ایجاد امنیت مناسب، زیبایی را هم به همراه دارند و گزینه بسیار مناسبی برای خریداران ایرانی هستند. اما در خرید یک درب ضد سرقت ایرانی به چه نکاتی باید توجه کرد؟ با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا اطلاعات بسیار کاملی را در خدمت شما قرار دهیم.

ویژگی های درب ضد سرقت خوب ایرانی

درب ضد سرقت ایرانی دربی است که در داخل کشور تولید می شود. اما برای انتخاب یک در خوب به چه چیزهایی باید دقت کنیم؟

روکش درب ضد سرقت ایرانی

روکش های درب ضد سرقت ایرانی را می توان از جنبه های مختلفی تقسیم کرد:

روکش ایرانی یا ترک

در های تولید شده در کشور دو دسته هستند. دسته ای که از روکش های وارداتی تولید کشور ترکیه استفاده می کنند و دسته ای که روکش هایشان هم تولید داخل هستند.

به طور معمول روکش های ترک قیمت بالاتری دارند اما این موضوع همیشه صادق نیست. به عبارت بهتر در یک کیفیت مشابه، درهای با روکش ترک قیمت بالاتری خواهند داشت.

روکش چوب، MDF یا PVC

درهایی که از روکش چوب استفاده می کنند معمولا قیمت و کیفیت بالاتری دارند. نشانه بارز روکش های چوب طرح های غیرهماهنگ و تکرارنشده آن ها است، اما روکش های PVC با توجه به چاپی بودن معمولا از تکرار یک طرح ثابت تشکیل می شوند.

روکش های چوب خود بر حسب این که چوب چه درختی باشند و یا محصول چه کشوری (به طور مثال چوب گردوی روسی) قیمت های متفاوتی دارند.

تیغه فولادی

تیغه فلزی درون درب ضد سرقت ایرانیدرون درب های ضد سرقت خوب ایرانی یک تیغه فولادی به همراه یک شبکه پشتیبان از قوطی فلزی  قرار گرفته است تا امکان ورود به آپارتمان با شکستن درب ضد سرقت وجود نداشته باشد.

از نشانه های درب های ضد سرقت سنگینی آن است که به دلیل همین تیغه فلزی درون آن است، از این رو درب های سبک به طور معمول مناسب نیستند؛ چرا که نشانه عدم وجود تیغه فلزی درون آن هاست. البته متاسفانه برخی سازندگان با استفاده از مصالح دیگر درب را سنگین می کنند تا مشتریان دچار اشتباه شوند.

ورقه فولادی درب های ضد سرقت یک لایه هستند و ضخامت این ورقه یکی از عوامل موثر در قیمت این درها است. ضخامت این ورق فولادی معمولا از 8 میلی‌متر کمتر نیست و تا حدود یک و نیم سانت هم افزایش می‌یابد.

چارچوب درب ضد سرقت ایرانی

چارچوب درب ضد سرقت بخش مهمی از این محصول است. چارچوب های درب ضد سرقت ایرانی همگی تولید داخل هستند. حتی چارچوب برخی درهای ترک هم در داخل تولید می شود و تنها خود قسمت در از ترکیه وارد می شود. این موضوع به دلیل این است که تولید چارچوب بسیار ساده بوده و به فناوری خاصی نیاز ندارد. همچنین وجود معادن و کارخانجات تولید فولاد و آهن در کشور، تولید این بخش را به صرفه کرده است.

آنچه در چهارچوب درب مهم است یکی استحکام و امنیت آن است و دیگری هماهنگ بودن با خود در. هر چه خود در سنگین تر باشد می بایست چارچوب قوی تری نیز برای آن به کار برده شود تا بتواند این وزن را به سادگی تحمل کند. استحکام چارچوب هم از این لحاظ مهم است که سارقین نتوانند با خم کردن آن به لولاها و یا قفل های در دسترسی پیدا کنند و درب را به سادگی باز نمایند.

قفل و لولا (یراق آلات) درب ضد سرقت ایرانی

در صنعت درب ضد سرقت ایرانی استفاده از قفل و لولای ترک بسیار رایج است و درصد بالایی از محصولات تولید کشور هم از یراق آلات کشور ترکیه استفاده می کنند. شرکت کاله (کالی) را شاید بتوان عمده ترین تولیدکننده قفل های درهای ایرانی دانست.

قفل های تولید ترکیه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و باز کردن آنها به سادگی امکان پذیر نیست. به طور معمول این قفل های دارای کلیدهایی خاص هستند که در بازار به کلید کامپیوتری معروف شده اند. قفل دوم در هم ممکن است از این نوع کلیدها داشته باشد و یا برای اقتصادی بودن محصول از کلید معمولی استفاده کنند. قفل های کالی دارای 5 سال ضمانت هستند و در صورت خرابی می توان از گارانتی آن ها استفاده کرد. در کنار قفل های ترک، برخی درب های ایرانی از قفل های تولید داخل هم استفاده می کنند. استفاده از این نوع قفل ها باعث کاهش قیمت درب ضد سرقت و صرفه اقتصادی بیشتر آن خواهد شد. قفل های ایرانی هم نسبتا خوب هستند و در سال های اخیر برخی برندهای باکیفیت ایرانی وارد بازار قفل این درها شده اند. همچنین قفل های چینی هم بر روی محصولات ایرانی عرضه می شود. برخی قفل های چینی حالت خاصی دارند و دارای زبانه های متعددی (تا 12 زبانه) هستند که در قسمت های بالا، پایین و کنار چارچوب فرو می روند. معمولا درهایی که از قفل های چینی استفاده می کنند تنها یک کلید دارند و همه زبانه های قفل با همان یک کلید باز و بسته می شود (برخی این موضوع را نوعی ضعف در قفل های چینی می دانند). همچنین برخی از قفل ها به صورت چنگک وارد در می شوند (یعنی به صورت مایل وارد چارچوب می شوند و علاوه بر نفوذ مستقیم به چارچوب کمی هم به طرفین کج می شود) که می تواند تا حدی در افزایش امنیت در موثر باشد و به طور معمول باعث افزایش قیمت در هم می شود. در محصولات لوکس و تا حدی گرانقیمت بازار از قفل دیجیتال درب ضد سرقت هم استفاده می شود. این گونه قفل ها هم البته انواع مختلفی دارند که در مطلب مربوط به آن به طور کامل توضیح داده شده است. قفل دیجیتال با اثر انگشت، قفل دیجیتال با کارت و قفل دیجیتال رمزدار بخشی از انواع این نوع قفل ها هستند. در صورتی که قصد نصب یک قفل دیجیتال بر روی هر یک از درهای فروشگاه را دارید می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا جزییات این امر برای شما توضیح داده شود  

درب ضد سرقت ایرانی

گلنار

2500000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

لادن

2400000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

مینا

2500000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

نازنین

درب ضد سرقت ارزان

نسرین

1800000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

نیلوفر

2100000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

ونوس

1600000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

ونوس گلس

2300000 تومان