نمایش دادن همه 1 نتیجه

درب ضد سرقت ارزان

آسمان

1,500,000 تومان

درب ضد سرقت چینی

درب ضد سرقت چینی یکی از معروف ترین محصولات در بازار ایران است که جز پرفروش ترین کالاهای خارجی در این عرصه به شما می رود. در ادامه اطلاعات کاملی را در خصوص این دسته محصول در اختیار شما قرار خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

ویژگی های درب ضد سرقت چینی

درب های ضدسرقت تولید چین،  همانند درب های تولیدی سایر کشورها (مانند ایران یا ترکیه) از کیفیت های متنوعی برخوردارند.

پیش از افزایش قیمت دلار، برخی محصولات چینی کیفیت بسیار پایین (و البته قیمت های بسیار نازل) داشتند که قیمت پایین آنها باعث اقبال بسیاری از سازندگان به آنها شده بود. اما پس از افزایش قیمت دلار و باطبع افزایش قیمت این مدل ها، دیگر استفاده از آنها به هیچ وجه به صرفه نبود؛ چرا که هم کیفیت پایین تری از محصولات ایرانی داشتند و هم هزینه آنها پایین تر از محصولات ایرانی نبود. این امر باعث خروج نسبی محصولات بی کیفیت چینی از بازار درب ضد سرقت ایران شد.

درب ضد سرقت چینی

در بازار فعلی، درب های ضد سرقت متنوعی عرضه شده اند که به طور معمول از کیفیت بالایی برخوردار هستند یا به عبارت بهتر کیفیت آنها قابل رقابت با نمونه های ایرانی است.

درب های چینی معمولا دارای چارچوبی به صخامت 12 سانتی متر هستند که قط ورق چارچوب یک میلیمتر است.

لنگه درب های چینی هم 70 به طور معمول 70 میلیی متر ضخامت داشته و روکش آنها از جنس MDF با رنگ پودری الکترواستاتیک است.

برخی درب های چینی به جای استفاده از ورق فولادی در درون آنها، خود روکش را از جنس فلز انتخاب می کنند که به آنها درب ضد سرقت فلزی هم گفته می شود.

اندازه های استاندارد درب ضد سرقت چینی

درهای چینی بر حسب یک لنگه و دو لنگه بودن اندازه های استاندارد متفاوتی دارند. ضمن این که هر یک از دو حالت هم  ممکن است در دو اندازه مختلف ارائه شوند.

درب های تک لنگه

عرض درب های تک لنگه چینی 105 سانتی است و در دو ارتفاع 205 سانتی و 210 سانتی در بازار قابل خرید هستند. در واقع شما می توانید بر حسب نیاز خودتان اندازه ای که برای شما مناسب تر است را خریداری کنید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشتید حتما با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.

درب های دولنگه

درب های ضد سرقت چینی دو لنگه هم دارای دو اندازه مختلف هستند. با این تفاوت که در این نوع درها ارتفاع مشخص و 205 سانتی متر است اما عرض درب دارای دو اندازه مختلف 120 سانتی متر و 117 سانتی متر است. البته این اختلاف زیاد نیست و در بسیاری موارد می توان هر سایزی را که تمایل داشتیم خریداری کنیم.

نصب درب ضد سرقت چینی

یکی از جذابیت های مهم درب های ضد سرقت چینی این است که به طور معمول نصب آنها بسیار ساده تر از مدل های مشابه انجام می شود. البته به طور کلی نصب درب های ضد سرقت چندان دشوار نیست و معمولا هم توسط نصاب شرکت انجام می پذیرد، اما به هر حال سهولت نصب درب های چینی یکی از چیزهایی است که می تواند در زمان خرید مد نظر داشت.

تفاوت درب های ضد سرقت چینی با درهای ترک

چارچوب  و روکش درب

در چارچوب درب ضد سرقت ساخت ترکیه، اختلاف سطح بیشتری بین سطح بیرونی چهارچوب و لنگه در (نسبت به مدل های چینی) دیده می شود.

در مدل های چینی معمولا جنس پاشنه درب از ورق استیل ضدزنگ بوده و ساختار داخلی آن از ورق استیل به صورت یکپاچه با پل های استحکام دهنده تشکیل گردیده است.

لولا

درب های ترک به گونه ای ساخته می شوند که لولای آنها از روبرو قابل مشاهده است اما در درب ضد سرقت چینی، طراحی لولا ها به صورت مخفی است و به طور معمول قابل رویت نیستند. اصولا لولاهای درب های ساخت ترکیه به طور کلی با درب های چینی متفاوت است.

درب های چینی معمولا چهار عدد لولا دارند که به صورت مخفی قرار داده شده اند و قابلیت تنظیم هم دارند. برخی درب های چینی داری چشمی و زنگ در تو کار هم هستند و علاوه بر دستگیره های جذابی خود، قفل شب بند هم دارند.

قفل درب های چینی معمولا این طور است که با چرخاندن کلید، زبانه های متعددی از چند جهت مختلف وارد چارچوب می شوند. این امر باعث می شود تا ورود به ساختمان بسیار دشوار شود و نقش مثبتی در امنیت درب دارد. البته این ایراد را هم دارند که تنها یک قفل و کلید برای کل درب تعبیه شده است و سارقان برای ورود به ساختمان کافی است تنها یک قفل را باز کنند. اما در مدل های دو قفله، از این نظر امنیت بیشتری وجود دارد.

وزن درب ضد سرقت

وزن درب های چینی به طور معمول پایین تر از درب های ضد سرقت ترک است به طوری که در بازار گفته می شود که وزن یک درب ضد سرقت ترک با دو درب چینی برابری می کند. البته این مسئله نباید باعث شود که فکر کنیم همیشه کیفیت درب های چینی پایین تر از مدل های ترکیه ای است.

نگاهی کلی به درب های ضد سرقت چینی

همان طور که گفته شد کشور چین با پایتخت پکن (یا به قول خودشان بیجینگ) یکی از عمده ترین تولیدکنندگان درب ضد سرقت در جهان و یکی از مهم ترین کشورهای خارجی ارائه کننده درب ضدسرقت به ایران است.

اگر بخواهیم در یک ارزیابی کلی به درب های ضد سرقت چینی نگاه کنیم باید بگوییم که پس از تحریم ها و افزایش قیمت دلار، درب های نامرغوب چینی تقریبا از بازار جمع شدند؛ چرا که دیگر قدرت رقابت با درب های نامرغوب ایرانی را نداشتند. این روزها برخی درب های ضد سرقت ایرانی با قیمت هایی بسیار ناچیز عرضه می شوند که در واقع تنها ظاهر درب های ضد سرقت را دارند و  نه در درون آنها خبری از ورق های فولادی است و نه حتی قفل و لولای تقویت شده ای دارند. از این رو محصولاتی که از کشور چین وارد می شوند ، به ویژه آنها که دارای برند های شناخته شده هستند، دارای کیفیت مناسبی هستند و می توانند یکی از گزینه های پیش روی ما در خرید باشند.

در صورتی که ترجیح می دهید در کنار مطالعه این مقاله از مشاوره های تلفنی کارشناسان و اهل فن هم استفاده کنید حتما با ما تماس بگیرید. مشاوران ما علاقه مندند تا در هر ساعت از روز پاسخگوی سوالات خریداران عزیز باشند.

درب ضد سرقت ارزان

آسمان

1,500,000 تومان