نمایش دادن همه 8 نتیجه

درب ضد سرقت ارزان

مینا

1,800,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

سپیده

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

میلانو

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

ترانه

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

لادن

1,800,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

آوا

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

الیکا

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

آسمان

1,500,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

درب ضد سرقت ارزان قیمت به مجموعه ای از درهای ضدسرقت گفته می شود که قیمت پایین تری نسبت به قیمت میانگین بازار دارند. این درها به دلیل بهای ارزان خود محبوبیت زیادی بین خریداران دارند و توانسته اند جای خود را در بازار کشور باز کنند. در این مقاله قصد بررسی این نوع درب ها را داریم و می خواهیم بدانیم آیا این درب ها به قول معروف به‌دردبخور هستند یا خیر؟ پس قبل از هر خرید با ما همراه باشید.

اصولا درب ضد سرقت ارزان به دو دسته تقسیم می شوند:

درب ضد سرقت ارزان با کیفیت

این نوع درب ها در عین حال که قیمت نسبتاً پایینی دارند اما از کیفیت خوبی برخوردار هستند و تنها در مسائل ظاهری با درب های معمولی تفاوت دارند.

درب ضد سرقت ارزان بی کیفیت

درب هایی هستند که به هیچ وجه مسائل کیفی لازم را رعایت نمی کنند و محصولاتی بسیار نامناسب در بازار درب های ضد سرقت هستند.

درب ضد سرقت ارزان (پایین ترین قیمت)

تفاوت درب ضد سرقت ارزان با کیفیت و بی کیفیت

اما از کجا باید بفهمیم که دربی که ما قصد خرید آن را داریم از نظر کیفیت در چه مرتبه ای است؟ البته شاید با خودتان بگویید که چه اهمیتی دارد که کیفیت درب در چه حدی است؟ پاسخ این است که متاسفانه درب های بی‌کیفیت اصولاً درب ضد سرقت نیستند و تنها ظاهری مشابه این درب ها دارند. پس اگر به فکر امنیت خود هستید حتماً تا انتهای این مقاله همراه باشید!

برای این که تفاوت محصولات دارای کیفیت و محصولات بی کیفیت را در این محدوده قیمت بدانیم بهتر است تک تک بخش های مؤثر در قیمت درب ضد سرقت را بررسی کنیم تا بدانیم کدام بخش ها قیمت محصول را بالا و پایین می کنند. پس با ما همراه باشید.

کشور سازنده

اگر بخواهیم به کشور تولید کننده این درب ها توجه کنیم باید بدانیم که کشور ترکیه به هیچ وجه تولید کننده درب ضد سرقت ارزان نیست و شما نمی توانید جنس ترک با قیمت نازل در بازار ایران پیدا کنید. پس هر دو نوع باکیفیت و بی کیفیت این محصول قطعاً ساخت این کشور نیستند.

در سال های گذشته و حدود دو یا سه سال پیش درب های ضد سرقت ارزان بی کیفیت بیشتر تولید کشور چین بودند و کسانی که به دنبال درب های نامرغوب بودند به دنبال محصولات این کشور می رفتند؛ اما امروزه با توجه به افزایش قیمت دلار و نیز تحریم های اعمال شده علیه ایران، واردات درب بی کیفیت چینی چندان مطلوب تاجران نیست و از این رو می توان گفت که در بازار فعلی، هم درب های ارزان با کیفیت و هم درب های ارزان بی کیفیت تولید داخل و محصول کشور ایران هستند و از این جنبه تفاوتی بین این دو نوع محصول وجود ندارد.

چارچوب درب ضد سرقت

چهارچوب درب ضد سرقت از جمله عوامل مؤثر بر هزینه درب ضد سرقت است. البته این قسمت تأثیر بسیار کمی بر قیمت درب دارد و درب ضد سرقت با قیمت پایین یا بالا تقریباً از چارچوب مشابهی برخوردار هستند.

قفل و لولا

یراق آلات از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت درب های امنیتی است. در بازار ایران اکثر درب های ضد سرقت از یراق آلات ترک استفاده می کنند. که بیشتر از برند کاله (کالی) هستند، اما قفل های ضد سرقت ایرانی هم وارد بازار شده اند که کارآیی نسبتا مناسبی دارند.

درب های ضد سرقت معمولی و لوکس از قفل های ترکیه ای استفاده می کنند. قیمت این قفل و لولاها از مدل های ایرانی بالاتر است و استفاده از این قفل ها باعث افزایش قیمت درب ضد سرقت می شود.

درب هایی که جز دسته درب ضد سرقت ارزان تقسیم بندی می شوند از یراق آلات ایرانی استفاده می کنند. درب های ضد سرقت قیمت پایین با کیفیت از قفل های با کیفیت ایرانی استفاده می کنند ولی درب های ضد سرقت ارزان بی کیفیت از قفل های بی کیفیت ایرانی و یا قفل و لولاهای بی کیفیت چینی استفاده می کنند.

روکش درب ضد سرقت ارزان

یکی از چیزهایی که شدیداً روی قیمت یک درب امنیتی مؤثر است، روکش آن است. روکش های این درب ها تنوع کیفیت و قیمت بسیار بالایی دارند و از این رو تفاوت قیمت زیادی در محصول نهایی ایجاد می کنند.

درب های ضد سرقت با قیمت کم به طور معمول روکش های ارزان قیمتی دارند و در این جنبه تفاوتی بین درب های باکیفیت و بی کیفیت نیست.

روکش درب های ارزان قیمت به طور معمول MDF با روکش PVC است که ممکن است طرح روی آن ها CNC هم خورده باشد.

روکش درب های گران قیمت معمولا چوب است و بسته این که چوب مورد استفاده در آنها از چه درخت و محصول چه کشوری باشد قیمت های متفاوتی دارند. برای مثال چوب راش روسی با چوب گردوی ایرانی متفاوت است و ....

نکته مهمی که می‌بایست در اینجا به آن اشاره کنیم این است که بهترین درب ضد سرقت ارزان دربی است که قیمت پایین آن فقط به خاطر کیفیت پایین تر روکش آن باشد و دیگر مسائل امنیتی از جمله ورق فولادی و قفل و لولای ایمن را در محصول قرار داده باشند. خوشبختانه تعداد زیادی درب ضد سرقت ایرانی با این مشخصات می توان یافت.

ورقه فولادی

اگر بخواهید دربی که می خرید در برابر دزدی سارقان مقاوم باشد حتماً از داشتن ورقه فولادی در قسمت داخلی در مطمئن شوید. ورق فولادی درون درهای امنیتی که به وسیله تعدادی آهن شبکه مانند پشتیبانی شده است باعث می شود تا امکان ورود به منزل با شکستن در ممکن نباشد و در صورتی که دزد روکش در را بکشند با یک لایه ورق فولادی مواجه شود.

درب ضد سرقت ارزان با کیفیت حتما می بایست این ورق فولادی را در درون خود داشته باشد؛ گرچه در جهت کاهش قیمت درب، ممکن است ضخامت این ورق کمتر از مدل های معمولی باشد، اما به هر حال بودن آن بسیار لازم و ضروری است.

درب های ضد سرقت ارزان بی کیفیت گاهی حتی این ورق فولادی را در درون خود ندارند و یا این ورق بسیار نازک است و یا با شبکه پروفیل پشتیبانی نمی شود.

پس برای خرید درب ضد سرقت با قیمت پایین سعی کنید یا تک تک اجزای آن (به ویژه ورق فولادی درون آن) را مشاهده و بررسی کنید و یا با خرید از فروشگاه آنلاین درب ضد سرقت یا خرید حضوری از مغازه های معتبر خیال خود را از بابت ضد سرقت بودن آن راحت کنید.

آرامش و امنیت شما هدف ماست.

درب ضد سرقت ارزان

آسمان

1,500,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

آوا

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

الیکا

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

ترانه

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

سپیده

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

لادن

1,800,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

میلانو

1,700,000 تومان

درب ضد سرقت ارزان

مینا

1,800,000 تومان