نمایش دادن همه 3 نتیجه

با درب ضد سرقت لوکس، خانه ای مجلل و منحصر به فرد داشته باشید

درب ضد سرقت لوکس

یکی از مواردی که در بین تمامی انسان ها مشترک است، تمایل آنها به داشتن آسایش و امنیت است. تقریباً هیچ کسی وجود ندارد که به امنیت و آرامش نیاز نداشته باشد. بنابراین همواره ایجاد امنیت دغدغه مهمی برای بشر بوده است و از راه های مختلفی تلاش کرده است در آرامش زندگی کند.

از سوی دیگر، بسیاری از افراد تقریباً در تمام ادوار زندگی بشر، همواره سعی بر خاص و برتر بودن داشته اند. و این خاص بودن و برتری را با واژه های مختلفی معنا کرده اند. امروزه نقش واژه لوکس یا لاکچری در زندگی افراد، بسیار پررنگ شده است و افراد زیادی هستند که سعی بر منحصر به فرد بودن و لوکس بودن دارند.

از طرفی نیز، با توجه به اینکه درب ورودی هر ساختمانی مهمترین و اصلی ترین عامل در ایجاد امنیت یا ناامنی است، انتخاب درب مناسب از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. بنابراین، شما هم اگر از دسته افرادی هستید که امنیت و لوکس بودن برایتان مهم است، با مومن در، همراه باشید. نکته مهمی که در این مطلب به آن می پردازیم پاسخ به هر دوی این موارد است، امنیت و لوکس بودن! پاسخ به این سوال که: از چه راهی می توان به هر دوی اینها با هم رسید؟

درب ضد سرقت لوکس چیست؟

درب ضد سرقت لوکس همانطور که از نامش مشخص است ظاهری لوکس و زیبا دارد و انتخاب مناسبی برای افرادی است که علاوه بر امنیت، زیبایی نیز برایشان اهمیت دارد. سازندگان درب ضد سرقت از مصنوعات چوبی استفاده کرده اند تا ظاهر این درب ها را زیبا و خاص کنند. ساختار این درب ها تماماً از چوب MDF می باشد و توسط دستگاه CNC طرح های برجسته ای بر روی آنها ایجاد می شود.

بطور کلی، ساختار درب های ضد سرقت لوکس به نوع درب بستگی دارد. بعضی از مدل های درب ضدسرقت لوکس از کشور ترکیه وارد می شوند و بعضی دیگر از ایتالیا و سایر کشورهای اروپایی. اکثر درب های لوکس مدرن درب های وارد شده از اروپا هستند.

درب ضد سرقت لوکس چیست؟

ویژگی های درب ضد سرقت لوکس

برخی از مهمترین ویژگی های درهای ضدسرقت لوکس به شرح زیر هستند:

- در ساختار داخلی آنها یک ورق فولادی سرتاسری به صورت شبکه ای و با ضخامت 1-5/1 میلیمتر و فوم پلی اورتان به کار رفته است. این ورق فولادی نقش اصلی را در افزایش امنیت این درب ها دارد. این ورق فولادی باعث ضد ضربه شدن این درب ها نیز می شود.

- عایق های حرارتی و صوتی در بین شبکه بندی این درب ها قرار گرفته است.

 - این درب ها سه لولا دارند و مجهز به قفل مرکزی، دستگیره برنجی آبکاری شده، قفل پست چی، قفل دیجیتال و چشمی هستند.

- قفل در ضدسرقت لوکس به صورت پیش فرض قفل بسیار باکیفیت کاله (Kale) ترکیه است که در حالت قفل شده 14 زبانه دارد. این زبانه ها از سه جهت با چارچوب اتصال دارند. البته این قفل ها با توجه به سفارش مشتری قابلیت تبدیل به مدل ساده (MONO) و چنگکی (HOOK) را نیز دارند. لازم به ذکر است این قفل ها 60 ماه گارانتی دارند. این قفل ها با داشتن روزت مخصوص بر روی توپی قفل امنیت بسیار زیادی را در برابر سرقت ایجاد می کنند.

- چهارچوب درهای ضد سرقت لوکس استیل درجه یک است و همانند سایر درب ها نیز می توان روکوب چوب طبیعی به آن اضافه کرد.

- لنگه در ضد سرقت لوکس از ورق MDF 10 میلیمتر و روکش طبیعی چوب گردو ساخته شده و دارای طراحی های زیبایی می باشد.

- وزن این درب ها 125 کیلوگرم است.

- دارای 14 زبانه متحرک، و 4 زبانه ثابت هستند.

درب ضد سرقت لوکس

قیمت درب ضد سرقت لوکس

به طور کلی قیمت این درب ها بستگی به شکل ظاهری و میزان برجستگی چوب های کار شده بر روی آنها دارد. لازم به ذکر است با اینکه ساختار این درب ها از فولاد ساخته شده، اما برای زیبا کردن آنها، تماماً با چوب پوشیده شده اند و در ظاهر لوکس این درب ها هیچ نشانی از فولاد دیده نمی شود. روکش چوب نقش بسیار مهمی در ظاهر این درها دارد.

در چند سال اخیر از روکش های چوب گردو وارداتی، چوب بلوط، چوب افریقایی، روکش های درجه یک چوب تزیینی امریکایی و اروپایی، و دیگر چوب های خراطی شده برای طراحی درب های ضد سرقت لوکس استفاده کرده اند و طرح های برجسته و سلطنتی را شکل داده اند. به همین دلیل، این درب ها در مقایسه با انواع دیگر درب ضد سرقت گران تر هستند.

علاوه بر این، برای لوکس کردن این درب ها از روکش های براق مشکی، سفید، های گلاس، و رنگ های پوست پولیش استفاده می کنند. که این موارد نیز در افزایش قیمت این درب ها نقش دارند. افرادی که طرح های لوکس را می پسندند رنگ های سفید و تیره را ترجیح می دهند و افرادی که به طراحی های کلاسیک علاقه دارند طرح های چوبی را می پسندند.

نصب درب ضد سرقت لوکس

از آنجایی که درب های ضدسرقت لوکس تنوع زیادی دارند نصب آنها نیز با روش های مختلفی انجام می شود. معمولاً برای نصب این درب ها از روش های رول بولت و جوش دادن استفاده می شود (برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید).

ذکر این نکته بسیار ضروری است که هنگام نصب این درب ها فضای بین دیوار و چهارچوب در را باید با ملات و خرده آجر پر کنید. زیرا سارقین اغلب از این فضا برای رسیدن به هدف خود استفاده می کنند.

به طور کلی با توجه به گران قیمت بودن این درب ها بهتر است نصب در توسط متخصصین انجام شود. زیارا نصب این درب ها به مهارت بیشتری نسبت به سایر انواع درب های ضد سرقت دارد.

درب ضد سرقت نیمه لوکس

درب های ضد سرقت نیمه لوکس نیز از بسیاری جهات مشابه درهای لوکس هستند. به این صورت که این درب ها نیز از چوب MDF و روکش چوب طبیعی راش و گردو ساخته شده اند. قفل ها و یراق آلات آنها کاله ترکیه می باشند. این درب ها نیز دارای قفل های پستچی و چشمی هستند. درب های ضد سرقت نیمه لوکس به سه دسته شامل: نیمه لوکس مدرن، نیمه لوکس برجسته، و نیمه لوکس CNC تقسیم می شوند.

درب ضد سرقت ایرانی

آناهیتا

3,200,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

تاوریژ

2,750,000 تومان

درب ضد سرقت ایرانی

میترا

2,500,000 تومان